Zjadłam obiad w jednej z najlepszych restauracji

 

W marcu miałam dużo wyjazdów służbowych, ale zaowocowały one podpisanymi kontrastami z ważnymi dla firmy klientami. Odniosłam spory sukces i byłam zadowolona ze swoich osiągnięć. Byłam jedną z najlepszych pracownic w firmie i zarząd to bardzo doceniał. 

Smaczny obiad w dobrej restauracji

restauracja żninOstatnio jak wracałam od jednego z ważniejszych moich klientów, gdzie oczywiście doszło do podpisania umowy współpracy postanowiłam zatrzymać się na obiad. W trasie byłam od samego rana i nie jadłam nawet śniadania. Byłam głodna. Przejeżdżając przez Żnin zauważyłam dużą restaurację i postanowiłam tam podjechać. Owa restauracja żnin miała parking z ilością miejsc na dużo aut co od razu mi się spodobało. Kiedy weszłam do środka to moim oczom ukazał się piękny i klasyczny wystrój, który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pierwszy raz byłam w tak eleganckiej restauracji. Kiedy zajęłam miejsce przy stoliku to od razu podszedł do mnie kelner z listą dań i zaoferował coś do picia. Tak sprawna obsługa sprawiała, że poczułam się jak jakaś celebrytka. Zamówiłam sobie sok pomarańczowy i karkówkę zapiekaną ze szpinakiem i suszonymi pomidorami. Danie zapowiadało się apetycznie i było niedrogie. Po zaledwie dziesięciu minutach kelner podał mi posiłek. Danie było duże i od razu wiedziałam, że wszystkiego nie dam rady zjeść. Posiłek smakował mi tak bardzo, że poprosiłam kelnera, żeby resztę jedzenia zapakował mi na wynos. Najadłam się do syta i z restauracji wyszłam szalenie zadowolona.

W restauracji, którą odwiedziłam przejeżdżając przez Żnin wracałam regularnie. Panowała tam cudowna atmosfera a jedzenie było smaczne i dawali duże porcje. To była jedna z niewielu restauracji, które odwiedziłam i byłam aż tak zachwycona. Poleciłam ją nawet swojemu szefowi.