Zestw street workout dla młodych

Bardzo szybko zbliżały się urodziny naszych synów. Są oni bliźniakami i mieli kończyć siedemnaście lat. Szykowaliśmy imprezę niespodziankę w ogrodzie. Pragnęliśmy również z mężem wyszukać idealny dla nich prezent. Wszystko to działo się na około dwa tygodnie od ich urodzin, wczesną wiosną – pogoda nam dopisywała.

Jakie zestaw do street workout’u wybrać dla synów?

zestawy street workout dla młodzieżyBardzo długo nie mogliśmy się na nic zdecydować. O tyle o ile z planem imprezy w ogrodzie poszło jak z płatka, o tyle prezent w żadnym wypadki nie przychodził nam do głowy. Szukaliśmy inspiracji dosłownie wszędzie. Sprawdzaliśmy sklepy, pobliskie i te dalsze. Pytaliśmy chyba wszystkich możliwych znajomych oraz całej naszej bliższej i dalszej rodziny. Wszystko to na nic. Potem przyszedł czas na poszukiwania w internecie. Coś tam nam się spodobało, ale dalej nie było to to “coś”. Był to szczególny czas i prezent, ponieważ jeden z naszych synów pokonał ostatnio chorobę, a drugi wygrał bardzo ważne zawody sportowe. W końcu całkiem przypadkiem wpadłam na zestawy street workout dla młodzieży – a moim chłopcy kochają ćwiczyć i ogólnie całą siłownie i wszystko z nią związane. Nasz ogród jest ogromny, liczy sobie około trzydziestu czterech arów, postanowiłam, iż postawie tam wszystkie przyrządy dla chłopców do street workout’u. W tym celu wysłaliśmy ich do babci na cały piątek, bez pójście do szkoły. Impreza była zaplanowana na sobotę. Producent krajowy, którego zamówiliśmy był bardzo profesjonalny. Tylko jeden dzień zajęło składanie wszystkich drążków – a było tego sporo.

Tor był ogromny składał się z wielu drążków do podciągania umiejscowionych na różnych wysokościach. Dodatkowo milion różnorakich drabinek, a to poziomych a to pionowych. Zestaw zawierał też drabinki sznurkowe. Był to zestaw ekspercki o największej trudności i najdłuższy do przejścia z możliwych.