Zamówiliśmy kuchnię u znajomego producenta mebli

Kilka lat temu miałem w pracy klienta, który produkował wszelkiego rodzaju meble. Specjalizował się głównie w meblach kuchennych. Zapisałem sobie numer w swoim prywatnym telefonie. Po jakimś czasie teściowa chciała odnowić kuchnię. Zadzwoniłem do znajomego klienta i okazało się, że wykona meble na wymiar szybko i sprawnie. Dotrzymał słowa i od tego czasu korzystaliśmy często z jego usług.

W naszym nowym domu zrobi stylową kuchnię

stylowe kuchnie na wymiar na śląskuNiedawno skończyliśmy budowę naszego nowego domu. Ja zajmowałem się znajdowaniem wykonawców w zakresie prac budowlanych a żona wybierała sobie tylko kolory. Teraz zaczęliśmy już wykańczać wnętrza i to moja żona jest odpowiedzialna za ich aranżację. A ja szukam tylko dobrych i sprawdzonych wykonawców. Jeśli chodzi o urządzenie kuchni to nie musiałem nikogo szukać, no bo przecież mam tą sprawdzoną firmę swojego klienta. A przecież wiem, że od lat oferuje on stylowe kuchnie na wymiar na Śląsku, więc od razu się z nim skontaktowałem i zaprosiłem go na pomiary. Niedawno był na naszej inwestycji, żeby sobie wszystko pomierzyć. Po kilku dniach pokazał nam projekt i wizualizację swojej koncepcji na naszą kuchnię. Bez chwili wahania zaakceptowaliśmy jego wizję, bo była całkowicie zgodna z tym co wymarzyła sobie moja żona. Będzie naprawdę modnie, stylowo i nowocześnie. Mój znajomy producent mebli obiecał nam, że kuchnia będzie gotowa w cztery tygodnie. To i tak szybko zwłaszcza, że teraz ma naprawdę sporo pracy.

Na usługi naszego fachowca od mebli byliśmy od razu zdecydowani, bo korzystamy z jego usług od wielu lat. Pierwszą swoją pracę wykonał u mojej teściowej zaraz po założeniu firmy i już wtedy wszystko było zrobione idealnie. Myślę, że teraz po wielu latach działania w branży meblarskiej jest jeszcze lepszy. Z niecierpliwością czekamy na dzień montażu naszej kuchni.