namioty

Zamiana ról – ja wynajmuję namioty cateringowe

Wiem, że to trochę dziwne, że jestem chłopakiem i że tak się cieszę z powodu swojego ślubu, ale uwierzcie mi jak bardzo, bardzo się cieszę. I z tej radości postanowiłem, że to ja głównie zajmę się organizacją naszego wesela, a moja przyszła żona niech zajmie się tylko tym, żeby pięknie wyglądać tego dnia.

Namioty cateringowe na naszym ślubie  – moje zadanie

namioty

Chcę też, żeby ten ślub był dla niej troszkę takim zaskoczeniem. Wiem przecież, o czym marzy moja dziewczyna. Nigdy nie planowaliśmy klasycznej uroczystości, zawsze marzyliśmy o ślubie w otoczeniu przyrody. Udało się, znalazłem niesamowitą przestrzeń nad pięknym jeziorem. Teraz czeka mnie, zatem załatwianie takich rzeczy jak namioty cateringowe na wynajem. Okazuje się, że znalezienie firmy, które oferują wynajem namiotów weselnych, wcale nie jest takie łatwe. Oczywiście, ogłoszeń typu, wynajem namiotów, jest setki, tylko jak wybrać, te najlepsze? Z jednaj strony oferują się namioty bankietowe, a zaraz pod spodem wynajem hal namiotowych. Nie myślałem, że to wszystko będzie takie trudne, a wygląda na to, że namioty cateringowe na wynajem, powoli zaczynają mnie przerastać. Zrobiłem sobie nawet, taki specjalny folder w komputerze, który nazwałem; wynajem namiotów weselnych i to właśnie w nim umieszczam te wszystkie oferty, firmy, które oferują wynajmem namiotów po najniższej oczywiście cenie. W folderze tym, zrobiłem nawet, takie dwa pod-foldery i rozgraniczyłem namioty bankietowe, oraz wynajem hal namiotowych. Ciekawe, czy moja kochana przyszła żona już zdążyła, to wszystko wyśledzić. Mam nadzieję, że nie wchodziła na mój komputer, bo jeśli tak, to nie ma takiej możliwości, żeby przeoczyła folder z napisem; wynajem namiotów weselnych.

Mam nadzieję, że ten mój pomysł i te całe namioty cateringowe na wynajem, jej się spodobają, w końcu to na jej szczęściu najbardziej mi zależy. Jak myślicie powinienem ją zapytać o wynajem namiotów, czy czekać do końca i trzymać, przyjecie weselne, do końca w tajemnicy? Piszcie, co myślicie, czekam na wasze rady i opinię… Cześć i czołem !

Wiele pomocy podczas wynajmowania namiotów znalazłem na – http://plansystem.pl

Dodaj komentarz