Zalety zasłon paskowych z PCV

 

Zakup zasłon z PCV do domu może być świetną decyzją z wielu powodów. Niezależnie od tego, czy chcemy zatrzymać ciepło, zredukować hałas, chronić przed owadami, czy po prostu zmniejszyć rachunki za energię, kurtyna paskowa może zapewnić rozwiązania, których szukamy. Warto dowiedzieć się więcej o wielu zaletach zasłon paskowych z PVC. 

Paski PCV znalazły szereg zastosowań

sprawdzone paski pcvW miarę zbliżania się grudnia firmy będą chciały zadbać o to, aby ich obiekty były jak najbardziej ciepłe. Kurtyny paskowe z PVC mogą pomóc wielu gałęziom przemysłu osiągnąć te cele poprzez regulację temperatury. Wiele firm będzie musiało regulować temperaturę w niektórych obszarach, takich jak magazyny i zakłady produkcyjne. Może to być trudne, ponieważ pracownicy nieustannie przemieszczają się po przestrzeni. Ale te sprawdzone paski pcv mogą uszczelniać wejścia i wyjścia, dzięki czemu temperatura wewnętrzna pozostaje stała. Oprócz pomagania firmom w utrzymaniu temperatury w ich magazynach i zakładach produkcyjnych, są również świetnym sposobem na utrzymanie chłodnego powietrza w ich obiektach. Istnieje kilka korzyści z instalowania kurtyn paskowych z PVC w warunkach przemysłowych. Jednym z nich jest łatwość montażu i demontażu. Mogą zmieścić się w dowolnym rozmiarze drzwi i są łatwe w montażu dzięki wstępnie nawierconym szynom. Zasłony te można czyścić przy użyciu standardowego domowego środka czyszczącego i wody. Może to być doskonały wybór dla branż, w których redukcja hałasu jest priorytetem. Nie ma również problemów z konserwacją zasłon paskowych z PVC, co oznacza, że ​​możemy oczekiwać, że będą one służyć przez długi czas. Ochrona przed owadami za pomocą kurtyn paskowych z PVC to konieczność w większości gałęzi przemysłu spożywczego.

Owady przenoszą bakterie z zewnątrz do żywności, dlatego kontrola dostępu ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania skażeniu. Zasłony chroniące przed owadami należy dokładnie wyczyścić i natychmiast wymienić, jeśli ulegną uszkodzeniu. Produkty na bazie cytronelli to świetna opcja do ochrony obszarów przygotowywania żywności przed robakami. Produkty te mają żywotność od 3 do 4 lat i nigdy nie należy ich czyścić wybielaczem ani innymi detergentami.