Zalety smoczków kauczukowych

Małe dzieci mają silnie rozwiniętą potrzebę ssania, która służy nie tylko do zaspokajania głodu, ale także potrzeb psychicznych. Jest to czynność instynktowna, z którą maluch przychodzi na świat. Nic zatem dziwnego, że wielu rodziców decyduje się na podanie maluchowi smoczka, który w wielu sytuacjach bywa bardzo pomocny. Umożliwia wyciszenie malucha, a jednocześnie ułatwia usypianie.

Wysoka jakość smoczków kauczukowych

smoczek kauczukowy bibsZbyt długo stosowany zwiększa ryzyko pojawienia się wad wymowy, a także utrudnia rozwój czynności, które przygotowują do samodzielnego jedzenia. W pierwszych miesiącach życia bywa on jednak bardzo pomocny pomocny. Jeśli zatem zdecydujemy się podawać go maluchowi, warto zdecydować się na smoczek kauczukowy Bibs, który charakteryzuje się wysoką jakością i wykonany jest z naturalnego materiału. Zaspokaja potrzebę ssania, ma odpowiedni kształt i okrągłą tarczę. Przypomina kształt brodawki, jest elastyczny, dzięki czemu wspiera naturalny odruch ssania i nie zaburza karmienia naturalnego. Tarcza posiada otworki, dzięki czemu zapewnia odpowiednią wentylację. Smoczki dostępne są w ciekawych kolorach, są rozciągliwe i uwielbiane przez maluchy. Produkty Bibs charakteryzują się wysoką jakością, doskonale uspokajają maluchy, jednocześnie nie zaburzając naturalnego odruchu ssania. Ważne jest, by systematycznie je wymieniać, gdyż z czasem zmieniają kształt. Ciekawy design, różnorodna kolorystyka, a także wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że smoczki Bibs cieszą się dużą popularnością wśród wielu rodziców.

Końcówka smoczka kształtem przypomina pierś mamy, co sprawia, że wspiera naturalny odruch ssania i nie utrudnia karmienia naturalnego. Mogą je używać maluchy karmione piersią. Do produkcji smoczków nie stosuje się substancji chemicznych, dzięki czemu są one bezpieczne dla niemowląt, uspokajają je w trudnych chwilach i skutecznie koją łzy.