Zakup karnetu na siłownię

Nadeszła upragniona pora roku, czyli lato. Wraz z moją siostrą planujemy wspólny urlop. Niestety przez okres zimowy trochę nam się przytyło. Razem uznałyśmy, ze to dobry moment na to, by w końcu zapisać się na siłownię. Do wyjazdu pozostało nam jeszcze cztery tygodnie, więc zdążymy z formą.

Wspólne ćwiczenia na siłowni

bydgoszcz siłowniaMusimy teraz poszukać sobie jakieś dobrej i rekomendowanej siłowni. Chciałybyśmy zakupić sobie karnet miesięczny. Ten pasowałby dla nas idealnie. Nie trzeba byłoby kupować sobie stale wejściówek. Zajrzałyśmy zatem do Internetu, by sprawdzić, jakie siłownie są w naszym mieście. Wpisałyśmy w wyszukiwarce internetowej następujące zagadnienie: bydgoszcz siłownia. Udało nam się znaleźć kilka takich, do których mogłybyśmy się wybrać. Wybrałyśmy taką, która znajduje się blisko naszych mieszkań. Zakupiłyśmy tam karnet i już jutro wybieramy się na pierwsze ćwiczenia. Popołudniu kupiłyśmy sobie jeszcze specjalne stroje, oraz bidony, żeby wyglądać jakoś profesjonalnie. Następnego dnia w końcu wybrałyśmy się na tę siłownię. Ja na sam początek wybrałam sobie rowerek. Bardzo lubię jeździć na rowerze, więc tego typu urządzenie jest wprost idealnie stworzone dla mnie. Moja siostra poszła na bieżnię. Lubi biegać, więc w sumie każda znalazła sobie coś dla siebie. Spróbowałam nawet pracy ze sztangą, ale oczywiście w miarę możliwości. Na pewno nie podniosę dużej masy sztangi. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowolone z tej siłowni.

Z miłą chęcią będziemy wracać do tej siłowni. Następny raz idziemy za trzy dni. Już obmyślamy, co będziemy tam robić. Na siłowni można skorzystać z pomocy specjalnego opiekuna, który pokaże kilka ciekawych ćwiczeń, a także będzie sprawdzał, czy wykonuje się je dobrze. Ja nie mogę się już doczekać następnej wizyty w siłowni.