Zabezpieczanie przesyłek folią stretch

Tuż obok kartonów, najpopularniejszą formą zabezpieczania naszych produktów do wysyłki jest oczywiście folia stretch. Ma ona znacznie więcej zalet niż folia bombelkowa, i równie dobrze chroni nasz pakunek podczas jego transportowania. Folia stretch zajmuje znacznie mniej miejsca niż folia bombelkowa i cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością. 

Zastosowanie folii stretch

folia stretch we WrocławiuChcąc zabezpieczyć odpowiednio towar na czas wysyłki pierwsze, co przychodzi nam do głowy to oczywiście karton i folia bąbelkowa. Choć folia ta rzeczywiście dobrze chroni towary podczas ich transportowania to jednak zajmuje dość sporo miejsca. Nierzadko chcąc opakować jakąś delikatną rzecz, nawet trzykrotne owinięcie folią sprawia, że musimy dopasować większy karton do wysyłki, co ani nie jest praktyczne, ani tym bardziej ekologiczne. Znacznie lepszą alternatywę stanowi folia stretch We Wrocławiu bez problemu znajdziemy firmy specjalizujące się w jej sprzedaży, które umożliwią nam zakup zarówno hurtowej ilości takiej foli, jak i chociażby jedną belkę. Folia stretch równie dobrze zabezpiecza towar na czas jego wysyłki. Zwłaszcza, gdy do kartonu chcemy schować kilka rzeczy i nie jest wskazane, aby te przedmioty obijały się o siebie. Dzięki swojej wytrzymałości i elastyczności tę folię stosuje się w przesyłkach paletowych ponieważ nie tylko doskonale chroni rzeczy przed otarciem, ale również amortyzuje je i trzyma w całości. 

Czasami wysyłając produkty, które nie są narażone na uszkodzenia możemy owinąć samą folią. Wówczas najlepiej zastosować folię czarną lub niebieską, która dobrze chroni również prywatność przesyłki. Często zamawiając sprzęt AGD czy RTV kartony owija się dodatkowo właśnie czarną folią, aby nikt nie wiedział, co znajduje się w środku. Dzięki temu, że jest ona cienka nie wpływa na powiększenie się gabarytów przesyłki.