Wymarzona sala weselna

Parę lat temu założyłam z siostrą firmę, która zajmuje się organizowaniem różnorodnych imprez okolicznościowych. Najczęściej jednak były to śluby oraz przyjęcia weselne. Z Weroniką nie miałyśmy problemu z podziałem obowiązków, ponieważ ona zajmowała się oprawą fotograficzną oraz nagrywaniem, a ja całą resztą, dzięki czemu całkiem nieźle nam to szło.

O czym pamiętać przy wyborze sali weselnej?

sale weselne ŚwiebodzinMyślałam, że kiedy to ja stanę na miejscu panien młodych z organizacją pójdzie mi sprawniej. Tymczasem prawda wyglądała zupełnie inaczej niż się spodziewałam. Standardowo zaczęliśmy z Mikołajem oglądać sale weselne Świebodzin, bo tam planowaliśmy się pobrać, miało kilka pięknych lokali, które braliśmy pod uwagę od początku. Najbardziej zależało nam na tym, aby parkiet był duży. Planowaliśmy wesele na ponad sto osób, więc nie chcieliśmy, żeby weselni gości czuli się skrępowani w tłumie. Poza tym jeśli sala jest zbyt mała, a gości zbyt dużo, to nie wygląda to zbyt ładnie na zdjęciach. Przyszłe pary młode powinny o tym pamiętać, ponieważ dzięki temu można uniknąć rozczarowania czy niezadowolenia podczas oglądania zdjęć, które otrzymamy od fotografa. Drugą sprawą, na którą trzeba zwrócić uwagę to wystrój sali, w której miałoby odbyć się nasze wesele. Jeśli jest możliwość zobaczenia dekoracji na żywo bądź na fotografiach, warto się skusić na to. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić czy nam się podoba lub ewentualnie nanieść znaczące zmiany w dekoracji.

Po spotkania z menadżerem sali warto przygotować się wcześniej. Coraz więcej narzeczonych przygotowuje zestaw pytań, co osobiście uważam za ogromny plus. Dzięki tej metodzie nikt nie zapomni o nic zapytać oraz przy wcześniej napisanym pytaniu, można napisać sobie odpowiedź. W końcu nie bez powodu mówi się, że bez dobrze przemyślanej organizacji, trudno zorganizować ślub marzeń.