cement szybkowiążący

Wykorzystujemy najlepsze materiały do budowy

Budujemy z mężem na pierwszy wspólny dom. Teraz mieszkamy z teściami w mieszkaniu trzy pokojowym. Nie jest źle ale jestem w ciąży i planujemy wyprowadzić się do siebie jak córka przyjdzie na świat. Mamy jeszcze osiem miesięcy. Ziemię dostaliśmy w prezencie ślubnym od moich rodziców.

Cement, zaprawa i inne materiały

cement szybkowiążącyPrzez dwa lata postawiliśmy fundamenty i od trzech miesięcy budowlańcy budują dalej nasze gniazdko. Budowa domu jest bardzo kosztowna. Wszystkie nasze pieniążki, które dostaliśmy od naszych gości przeznaczyliśmy na fundamenty. Budowlańcy, używali do tego najlepszych materiałów. Zależy na, żeby nasz dom był energooszczędny i podjęliśmy decyzję, że nie będziemy oszczędzać na materiałach. To na pewno jest duży wydatek ale zwraca się w ciągu kilku lat. Budowlańcy żeby przygotować fundamenty używali najlepszych przeznaczonych do tego materiałów. Korzystali z polecanych nie tylko w kraju ale i za granicą. Wykorzystali cement szybkotwardniejący, który jest przeznaczony do fundamentów. Ma bardzo dobre właściwości i jest bardzo wytrzymały. Można kontynuować pracę po dwudziestu czterech godzinach. Wykorzystali także zaprawę, która jest wodoodporna. Zaprawa zalewowa jest także mrozoodporna. Ja nie znam się na tych materiałach, mąż także ale zatrudniliśmy do budowy domu bardzo dobra i sprawdzoną ekipę. Wiemy tylko że cena za cement szybkotwardniejący jest bardzo wysoka bo o tym uprzedzał nas majster. Teraz budowlańcy korzystają z innych materiałów. Ostatnio wspominali o zaprawie którą będą wykorzystywać do wnętrza.

Zaprawa szybkowiążąca jest bardzo polecana do budowy domów. Cement szybkowiążący jest również drogi. Cena jest adekwatna do jakości. Jesteśmy zadowoleni z naszych budowlańców. Szybko się uwijają i zagwarantowali nam ukończenie prac w terminie.

czytaj więcej na: eurokan.com.pl

Dodaj komentarz