Wybór odpowiedniej klawiatury mechanicznej

 

Biorąc pod uwagę fakt, że dość dużo czasu spędzam przed komputerem to muszę mieć odpowiednio dobry sprzęt. Ważne by komputer miał mocny procesor i dużą pamięć. Oczywiście też liczy się dla mnie to by komputer miał duży ekran. Wtedy lepiej wszystko widać i lepiej mi się pracuję. Ale też drobne elementy komputera muszą być w dobrym stanie.

Czarne lub białe klawiatury

klawiatura mechanicznaDla mnie oprócz komputera muszą być dobre takie urządzenia dodatkowe jak klawiatura czy myszka. Ja przepadam raczej za komputerem stacjonarnym niż za laptopem. Ale pewnie dlatego, że jestem do tego typu komputera przyzwyczajona. Dobrze mi się pracuję na tego typu komputerze. Ale wracając jak ja to mówię do drobnych dodatków do komputera, to ostatnio byłam w sklepie i wybierałam nową klawiaturę. Moja już się trochę zużyła i przyda mi się nowa. Zwłaszcza, że w sklepie jest promocja na klawiatury. Raczej mnie interesuje klawiatura mechaniczna. Teraz tylko muszę wybrać rozmiar tej klawiatury. Nie może ona być zbytnio duża, ani też zbyt mała. Dlatego muszę obejrzeć wszystkie dostępne w sklepie. Moja praca polega na pisaniu i muszę mieć dobrą klawiaturę do pisania. Zdecyduje się raczej na zakup czarnej klawiatury. Nie wezmę białej nie pasowała by do reszty komputera, która jest czarna. Lepiej mieć jednolity kolor. Po około godziny od wejścia do sklepu w końcu udało mi się znaleźć idealna klawiaturę i była w promocji. Bo nie wszystkie ceny były promocyjne. A zależało mi by kupić taką z obniżona ceną. Wtedy się zyskuje, oszczędza się pieniądze.

Pewnie dla każdego ważne jest by mieć dobry komputer do pracy. Dla mnie jest to bardzo istotna kwestia. dużo pracuję przy komputerze i muszę mieć dobry sprzęt. Ostatnio kupowałam nową klawiaturę i przy jej zakupie zwracałam uwagę na wszystko. Ona też musi być dobra i musi mi się na niej dobrze pisać. Na szczęście udało mi się taką znaleźć.

Zainteresowany? Zajrzyj na www.minido.pl