lampy podłogowe

Wszystko o lampach

W dzisiejszym artykule postaram się przedstawić trzy rodzaj lamp które sprawią, że Twój ogród lub wnętrze, zyska magiczną atmosferę – no i oczywiście sprawisz, że sąsiedzi będą Ci zazdrościć (a nie oszukujmy się – o to chyba właśnie w głównej mierze chodzi).

Lampy podłogowe – klasyczne czy nowoczesne?

lampy podłogoweZacznę od lamp do wnętrza Twojego domu – wyróżnię dwa rodzaje, które stały się ostatnimi czasy najbardziej popularne i są wybierane przez klientów na całym rynku. Pierwsze z nich: lampy podłogowe – znajdą idealne zastosowanie jako wyposażenie wnętrza np. w pokoju dziecięcym. Dla klientów, którzy cenią sobie nowinki techniczne oraz lubią niekonwencjonalny wygląd lamp, polecam lampy podłogowe nowoczesne. Można zamówić je z internetu lub złożyć zamówienie na lampę zaprojektowaną przez siebie samego! Szeroki wachlarz kolorów i kształtów pozwala stworzyć niepowtarzalną lampę, która z pewnością ożywi salon lub pokój gościnny. Obydwie lampy mają podobną moc – które wahają się pomiędzy 80, a 100W – w zależności od rodzaju wybranej lampy. Zasilanie potrzebne do podłączenia lampy to z reguły 230V. Uniwersalne trzony żarówek – E27 – gwarantują łatwą wymianę na wypadek przepalenia. Ogród mogą upiększyć lampy ogrodowe – zarówno wysokie, jak i wbudowane.
Najpopularniejsze są obecnie lampy, które posiadają w swoim wyposażeniu panel solarne, który idealnie sprawdza się w słoneczne, bezchmurne dni. Lampy ogrodowe tego rodzaju nie potrzebują zasilania, a moc światła którą zapewniają – różniąca się w zależności od lampy – to około 40W.

Dodaj komentarz