Wizyta u dobrego psychologa

 

Mariola zawsze była spokojnym dzieckiem i nigdy nie było z nią problemów. Dopiero jak skończyła studia pojawiły się u niej sytuacje, z którymi nie potrafiła sobie w żaden sposób poradzić sama. Jako matka nie mogłam tej sprawy tak zostawić. Musiałam jej pomóc.

Rozmowa z psychologiem była pomocna

dobry psycholog w PoznaniuNie miałam pojęcia gdzie szukać pomocy. Wiedziałam, że pomoc dla córki była konieczna i zapytałam o radę swoją przyjaciółkę. Od niej właśnie dowiedziałam się, że jest dobry psycholog w Poznaniu, który na pewno pomoże Marioli. Zdobyłam numer kontaktowy do placówki, w którym przyjmował ten psycholog i umówiłam swoją córkę na wizytę. W domu jak wróciłam z pracy to już była w swoim pokoju. Powiedziałam jej, że umówiłam ją na rozmowę z psychologiem, który na pewno pomoże w rozwiązaniu jej problemów. Mariola nie reagowała na moje słowa, ale po chwili stwierdziła, że to doskonały pomysł. Czuła, że rozmowa z psychologiem była je potrzebna. W dniu wizyty Mariola miała gorszy dzień i cieszyłam się, że właśnie wtedy miała wizytę w poradni psychologicznej. Pojechałam razem z nią, ale weszła do gabinetu sama. Czekałam na nią na korytarzu. W środku spędziła ponad godzinę, ale wyszła to miała od razu lepszy nastrój. Nie sądziłam, że pierwsza wizyta już będzie taka skuteczna. Zapisałam ją jednak na kolejną sesję, żeby mieć pewność, że wszystko jest na pewno w porządku. Mariola po rozmowie z psychologiem zrozumiała wiele spraw i dzięki temu stała się o wiele spokojniejszą dziewczyną.

Jestem zadowolona, że udało mi się pomóc córce w tak trudnych dla niej chwilach. Dobrze, że koleżanka poleciła mi tego psychologa, ponieważ okazał się skuteczny. Mariola po wizytach u niego stała się znowu wesołą i pełną życia dziewczyną. Udało się wyciągnąć ją z dołka.