Wieloletnie doświadczenie Atlas Kuchnie

Firma posiada już ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu pięknych, a jednocześnie solidnych i praktycznych mebli kuchennych. Żeby stworzyć wysoką jakość oraz starannie wykonane poszczególne elementy mebli kuchennych co zawsze najwyższej klasy specjaliści dbają o nawet najdrobniejsze detale takich meblach.

Kuchnie w bardzo modnych wzorach i kolorach

atlas kuchnie w GdyniSpecjaliści, którzy produkują Atlas kuchnie w Gdyni, nieustannie pracują nad estetyką mebli oraz szukają inspiracji w nowoczesnych trendach. Kuchnie Atlas możemy zamówić w stylu klasycznym oraz nowoczesnym, a także możemy style ze sobą łączyć. Dlatego będziemy mogli zakupić meble kuchenne ponad 200 kolorach oraz 40 różnorodnych wzorach frontów. Takie rozwiązanie pozwala zaspokajać gusta i potrzeby klientów, którzy wymagają najwięcej. Możemy połączyć nowoczesne oraz prekursorskie wzory, a także kolory i uzyskać różnorodną kolorystykę korpusów oraz blatów roboczych. Do produkcji mebli kuchennych firma wykorzystuje tylko i wyłącznie wysokiej klasy materiały, które są uznawane przez najlepszych producentów na rynku. To wszystko sprawia, że Atlas kuchnie są liderem wśród producentów mebli kuchennych i mogą konkurować z nawet najbardziej wymagającymi liderami w produkcji mebli kuchennych. Do produkcji frontów wykorzystuje się różne materiały oraz nowoczesne technologie i najczęściej jest to lite drewno oraz szkło, a także płyty mdv i płyty melaminowane.

Lakiery do mebli kuchennych cechują się zwiększoną odpornością na ścieranie, a także na wilgoć i różne czynniki chemiczne. Dodatkowo wszystkie fronty wykonane z litego drewna są odpowiednio zabezpieczone, a także wzmacniane. Dzięki temu możemy uzyskać niepowtarzalny wygląd mebli kuchennych i możemy liczyć na to, że kupując takie meble do kuchni, będziemy z nich korzystać przez wiele lat.