Wiata na rowery spodobała się mieszkańcom

Pracuję w spółdzielni mieszkaniowej. Mam kontakt telefoniczny mailowy i również osobisty z mieszkańcami osiedla, który obsługuję. Uwielbiam moją pracę. Udało mi się ją zdobyć zupełnie przypadkiem i już tak pracuję w tym samym miejscu od kilku lat. Dobrze zarabiam, pracuję od poniedziałku do piątku i mam wolne weekendy. Praca jest prosta i zapewnia mi satysfakcję.

Zajęłam się zamawianiem wiaty na rowery

wiata na rowery producentZadzwonił do mnie pan, który niedawno kupił mieszkanie na osiedlu i zgłosił do mnie ciekawy projekt. On jest bardzo aktywny ze swoją rodziną a mieszka na 3 piętrze. Lubi jeździć na rowerze i zasugerował, że koło bloku przydałaby się wiata na rowery. Stwierdziłam, że to bardzo dobry pomysł. Na pewno sporo osób by z niej korzystały. Zdecydowałam się porozmawiać z szefem czy będą fundusze na ten cel. Udało się wszystko załatwić. Postanowiliśmy zorganizować spotkanie z producentem lokalnym, który świadczy takie usługi. Ma dobre opinie i funkcjonuje na rynku od wielu lat. Kiedyś się do mnie odzywał z propozycją przygotowania wiaty ale niestety nie mieliśmy na ten cel pieniędzy. Wiata na rowery producent została zaakceptowana przez szefa więc wzięłam się do pracy. Spotkanie było owocne, udało się wynegocjować dobre warunki. Zdecydowaliśmy się na zamówienie dwóch wiat, które będą postawione koło największych bloków. Wiaty będą spore więc zmieści się w nich kilka rowerów, Na pewno w ciągu dnia dzieciaki będą z nich korzystać.

W ciągu tygodnia wiata została zamontowana koło bloku mieszkańca, który zgłosił wniosek o jej powstanie. Po kilku dnia kolejna zamówiona dodatkowo. Miałam informację od różnych mieszkańców, że pomysł się spodobał. Wiata na rowery ładnie się prezentowała. Była bardzo solidna i dobrze wykonana. Cieszyłam się, ze kolejny raz udało mi się zadowolić mieszkańców osiedla.