szklarz

Warto być dobrym szklarzem

Cześć wszystkim. Jestem Agata i opowiem Wam dzisiaj o moim Wujku Andrzeju. Wujek większość czasu mieszkał za granicą. Około roku temu wrócił do kraju i zamieszkał na naszym osiedlu we Wrocławiu.

Szklarz wykona różnego rodzaju prace

szklarzWujek za granicą pracował jako szklarz i nawet świetnie sobie radził, ale postanowił wrócić, żeby rozkręcić we Wrocławiu własny interes. Wujek samodzielnie wyrabia drzwi szklane, które sprzedaje w swoim warsztacie. Poza tym jeszcze szklane balustrady, które są robione na zamówienie podobnie jak kabiny prysznicowe na wymiar. Wujek na początku działalności miał swój warsztat w garażu przy domu, ponieważ nie miał dużo zleceń. Dopiero po jakimś czasie otworzył warsztat w centrum Wrocławia. Wujek doskonale wykonuje drzwi szklane i zyskał sobie wielu zadowolonych klientów, którzy go polecali innym. Kiedyś był u niego człowiek, który zamówił szklane balustrady do schodów i miały być ozdobne. Wujek doskonale wywiązał się z tego zlecenia, dzięki czemu zyskał sobie zaufanie i szacunek. Teraz, jak wujek jest w centrum Wrocławia to postanowił zatrudnić mojego brata do pomocy. Brat z wykształcenia to najlepszy szklarz Wrocław, który odbył uprzednio praktykę w jednym z Wrocławskich warsztatów i wujek nie musiał go przyuczać czy szkolić. Wujek jest żonaty, ale jego żona zdecydowała wrócić do kraju dopiero jak wujek rozkręci interes. Idzie mu świetnie i ciocia ma zjechać w przyszłym tygodniu. Wujek organizuje jej przywitanie i pytał mamę jak się gotuje zrazy. To miłe, że sam chce dla nie ugotować, zwłaszcza, że wujek prawie nigdy tego nie robił. Wujek po powrocie do kraju bardzo często nas odwiedza. Ciekawa jestem jak będzie z ciocią.

Dobra, ja uciekam, bo idę po brata do pracy. Umówiliśmy się dzisiaj na zakupy bo chcemy coś rodzicom kupić okazji rocznicy ślubu.

Dodaj komentarz