windykacja

Walka o pieniądze czyli windykacja

W obecnym świecie jest tak, że każdy powinien umieć zawalczyć o swoje. Znajdzie się bowiem na naszej drodze wielu ludzi, którzy ze wszystkich sił będą starali się wykorzystać nasze zdecydowanie. Czekają oni tylko na szanse aby w łatwy sposób wzbogacić się cudzym kosztem. Trzeba więc wiedzieć jak sobie radzić z takimi ludźmi i postawić im przed obliczem prawa.

Windykacja długu nie jest łatwym zadaniem

windykacjaOczywiście tego typu procedery nigdy nie będą miały końca. Działą to bowiem tak, że na miejsce trzech zamkniętych oszustów przychodzi tyle samo nowych. Co więcej kiedy kończą oni karierę to z reguły powracają do prowadzenia nielegalnych działalności i szukania łatwego zarobku. Sam zostałem oszukany przez jednego z takich ludzi. Teraz aż sam się dziwie jak łatwo dałem się podejść i omamić jego obietnicom. Oczywiście chodziło tutaj o pożyczenie mu sporej ilości pieniędzy na dość pokaźny procent. Pomyślałem wtedy, że mam dość odłożonych pieniędzy i można by coś z nimi zrobić. Zainwestowałem więc w jego biznes i podpisałem stosowną umowę. Całe szczęście, że to zrobiłem, ponieważ nie minął miesiąc, a kontakt z nim całkowicie się urwał. Uświadomiłem sobie wtedy, że pomóc mi w takim przypadku może tyko profesjonalna windykacja z Bydgoszczy. Mój znajomy prawnik, zajmował się takimi sprawami i zgodził się na współprace ze mną.

Razem szybko udało nam się znaleźć tego dłużnika i wyciągnąć od niego należne pieniądze. Oczywiście zażądałem również sporego zadośćuczynienia i zwrotów kosztów postępowania. W końcu wyszło, że po całej sprawie i tak byłem na plusie. 

Dodaj komentarz