Udało mi się dostać kredyt na samochód

Od kilku lat marzyłem o tym, żeby zmienić swój wiekowy samochód na jakiś nowocześniejszy i przede wszystkim nowszy model. Jeżdżę autem, które ma prawie dwie dekady, więc trochę już strach nim jeździć. A syna do szkoły zawożę kilkuletnim i bezpiecznym samochodem żony. No dobrze, ale przejdę do konkretów. Chciałem kupić samochód, ale musiałem najpierw dostać gdzieś na niego kredyt.

W uzyskaniu kredytu pomógł mi pośrednik

dobry kredyt samochodowy w jarocinieBardzo dużo pracuję, ale to nie znaczy, że bardzo dużo zarabiam. Natomiast oznacza to mniej więcej tyle, że nie mam czasu chodzić po bankach i pytać o kredyt. Pracuję od rana do wieczora, więc jak kończę pracę to zdecydowana większość banków jest już dawno zamknięta. Nie pozostało mi nic innego jak znaleźć kogoś, kto pośredniczy w udzielaniu takich kredytów, ale nie ma sztywno ustalonych godzin pracy. I znalazłem właśnie taką osobę – kompetentnego i rzeczowego pośrednika kredytowego, który przyjechał do mnie do domu. Nie musiałem nigdzie chodzić ani jeździć. Co więcej – jego przyjazd i wizyta nic mnie nie kosztowały. I z pomocą tego zaangażowanego człowieka dostałem dobry kredyt samochodowy w Jarocinie i lada dzień kupię sobie wymarzony nowy samochód. Nie tak dosłownie nowy, ale stać mnie teraz na kilkuletnie auto. Pieniądze dostałem na konto w dwa dni po podpisaniu umowy, więc teraz czekam tylko na niedzielną giełdę samochodową. Jadę tam zdecydowany na zakup samochodu.

Bez pomocy pośrednika nigdy nie dostałbym kredytu, bo nawet nie miałbym jak się wybrać do jakiegokolwiek banku. A tutaj proszę – pełen komfort – pośrednik przyjechał do mnie do domu i to w godzinach po mojej pracy. Byłem zdecydowany skorzystać z jego oferty, więc od razu wiedział, że podpiszemy wniosek kredytowy. Całe szczęście, że trafiłem na takiego specjalistę.