trener osobisty

Trener osobisty – mój zawód

Zawsze byłam bardzo sprawna fizycznie. Często jeździłam na zawody, właściwie już od podstawówki. Później tylko rozwijałam się w kierunkach, które mnie szczególnie zainteresowały. Zawsze byłam dobrą gimnastyczką i generalnie lubiłam sporty indywidualne.

Warszawski trener osobisty to dobra praca

trener osobistyNikogo w zasadzie nie zdziwiło, kiedy się przyznałam, że chciałabym pracować jako trener personalny w Warszawie. Mieszkałam w mniejszym mieście, ale od dawna myślałam, żeby przeprowadzić się do stolicy. To miasto mnie inspirowało. Poza tym wiedziałam, że jest tutaj bardzo dużo możliwości. Rzeczywiście okazało się, że szybko znalazłam pracę jako trener osobisty-warszawa w jednej z firm. Pomyślałam, że na dobry początek to jest coś. Później chciałam zająć się budowaniem własnej marki firmowej. Na razie ważne było, żeby zdobyć sobie już jakichś klientów, którzy później mogliby przejść do mnie, kiedy będę miała własną działalność gospodarczą. Obecnie jestem na etapie pracy właśnie nad własnym lokalem. Niedługo będę go otwierać i myślę, że pewnie pójdzie mi całkiem nieźle. Trener personalny to zawód, w którym się bardzo dobrze sprawdzam. Już niejednej osobie pomogłam schudnąć i prawdziwie zainteresować się uprawianiem sportu na co dzień. Nawet osoby oporne nieraz stwierdzają, że warto, bo dużo lepiej teraz się czują po tym ruchu.

Cieszy mnie to, że ilość zadowolonych osób ciągle się powiększa. Jest to dla mnie najlepszą rekomendacją i wiem, że to może teraz zaprocentować. Nie mogę się doczekać, kiedy skończę urządzać swoją własną placówkę.

Dodaj komentarz