Torba też może promować

 

Decyzja o zamówieniu gadżetów z nadrukami okazała się świetnym pomysłem. Wcześniej nosiliśmy się z tym zamiarem, jednak do realizacji pomysłu nie doszło. Aż do teraz. W końcu chodziło o promowanie się i swoich produktów.

Nadruk na torbie nie da o tobie zapomnieć

torba papierowa z nadrukiemZdecydowaliśmy się na serię gadżetów, na których umieszczone miało zostać logo firmy i jej nazwa. W większym lub mniejszym rozmiarze, w zależności od produktu, na którym zostało nadrukowane. Firm świadczących tego typu usługi jest mnóstwo. Na przykład w Internecie można się zapoznać z ich realizacjami. Dzięki temu łatwiej wybrać taką ofertę, która najbardziej będzie nam odpowiadała. Sprawdziliśmy i zdecydowaliśmy się na jedną z nich. Na spotkaniu ustaliliśmy szczegóły i zakres zamówienia. Na początek torby papierowa z nadrukiem z Warszawy. To produkt, który przyda się w wielu sytuacjach. Jedną z nich są choćby firmowe spotkania, na przykład świąteczne kolacje. Podczas ich trwania torbę można wręczyć pracownikowi, oczywiście wypełnioną upominkami. Podobnie rzecz ma się z klientami. Im także warto podarować prezenty w firmowej torbie. Logo i nazwa firmy będą towarzyszyć klientowi w domu i nie tylko, ponieważ torba może się okazać praktycznym gadżetem na zakupy lub do przenoszenia i chowania różnych rzeczy. Torbę z nadrukiem można wykorzystać również w sytuacji, gdy na przykład firma organizuje konferencję. Wszelkie materiały można przekazać spakowane właśnie do torby. Kolejnym ciekawym gadżetem, na którym wykonuje się nadruki, jest długopis. Zdecydowaliśmy się również na smycze, a także coś słodkiego – cukierki w papierku z logo firmy.

Oczywiście na tym nie kończą się możliwości. Nadruk można wykonać jeszcze na przykład na kubku, notatniku czy parasolu. Być może w przyszłości złożymy ofertę na szerszy asortyment. Na razie jesteśmy zadowoleni z obecnych w biurze gadżetów.