Tegoroczną wigilię firmową zrobimy w biurze

Co roku w pracy organizujemy sobie wigilię gdzieś na mieście. Wybieramy wspólnie restaurację i umawiamy się na określone menu. Zawsze to jakoś wychodziło, ale z roku na rok taka wigilia kosztowała coraz drożej. Poza tym w restauracji nie ma zbyt dużej swobody do rozmów, które nie zawsze mogą być słyszane przez osoby postronne. I dlatego w tym roku wigilię organizujemy w biurze.

Zamówimy najlepszy catering na wigilię

wigilia firmowa z cateringiem w warszawieTak właśnie ustaliliśmy, że w tym roku do wigilijnego stołu usiądziemy we własnym biurze. Jest ono na tyle duże, że z powodzeniem możemy wygodnie biesiadować. Już znaleźliśmy kilka najlepszych firm cateringowych i poprosiliśmy o przesłanie oferty na firmową wigilię. I jak się okazuje to wigilia firmowa z cateringiem w Warszawie odbędzie się chyba w większości firm, bo wszystkie firmy cateringowe proszą o jak najszybszą rezerwację terminu. Ale i tak każda oferta od firm cateringowych jest tańsza niż restauracyjne menu. Bo w Warszawie za jedną osobę w restauracji na wigilię trzeba liczyć co najmniej sto złotych. A za te pieniądze w firmach cateringowych jest tak bogate menu, że wydaje się to być wprost nie do przejedzenia. Kilka ciepłych potraw, zimna płyta i kanapeczki na przystawkę to tylko część takiego bogatego menu wigilijnego w stołecznych firmach cateringowych. Dla naszego zespołu w pracy największe znaczenie ma jednak to, że będziemy mogli swobodnie porozmawiać o biznesowych planach na kolejny rok.

Wspólne wyjścia na wigilię do restauracji na pewno były fajnym wydarzeniem, ale wiele razy było tak, że nie mogliśmy porozmawiać o wszystkim o czym byśmy chcieli. I dlatego teraz dla odmiany naszą wigilię firmową zrobimy sobie w biurze. Wybraliśmy już firmę cateringową i złożyliśmy zamówienie, dzięki czemu zarezerwowaliśmy sobie jeden z dostępnych jeszcze terminów.