zakładanie ogrodów

Targi w Poznaniu. Czyli nowoczesne podejście do zakładania ogrodów

Gardenia 2017 czyli Międzynarodowe Targi ogrodnictwa i architektury ogrodowej w Poznaniu. To zapowiedź wielkiego wydarzenia, które ukaże intrygująco jak może być proste zakładanie ogrodów i projektowanie ogrodów na małej powierzchni gruntu.

Zakładanie ogrodów i nowe rośliny

zakładanie ogrodówWystawcy ukażą swoje pomysły na nowoczesne ogrody, co powinno zaciekawić nie jedną osobę z Poznania. Powierzchnia targowa obejmie około 39 tyś metrów kwadratowych. Przyciągać uwagę Poznaniaków będzie ponad 600 wystawców z całej Polski. Zobaczyć będzie można ponad 23 nowe rośliny często wyróżniane w wielu konkursach. Polscy wystawcy ukażą, że rynek roślin mimo ciągłego biegu ludzkości za cywilizacją, nie zapomina o naturze i szybko się rozwija, tak jak zakładanie ogrodów. Duża część obywateli Poznania jest zwolennikami natury, ale też z roku na rok jest coraz większa walka o ogrody zielone w miastach, których liczba się zmniejsza. Co wiosnę na całym świecie są odkrywane nowe gatunki roślin, bardziej przystosowanych do warunków miejskich i wymagających nowoczesnych ogrodów. Poznań nastawia się na 30 000 osób odwiedzających stoiska. Przedstawiciele firm już dzisiaj przygotowują się na to wielkie wydarzenie, które nastąpi w przyszłym roku.

Na Międzynarodowych Targach w Poznaniu zapowiedziało swoją obecność wielu wystawców z zagranicy, co ukazuję odkryty potencjał na rynku w naszym kraju. Nowoczesne ogrody to wizja, do której zmierza dzisiejsze projektowanie ogrodów, obejmujące nie tylko miasto Poznań.

Dodaj komentarz