Szkolenie z podstawowej nauki makijażu

Prowadzę swoje własne studio szkoleniowe. Zajmuję się makijażem. Bardzo lubię uczyć inne osoby technik makijażu. Teraz chciałabym poprowadzić nowe szkolenie, które ma na celu nauczanie osób mniej doświadczonych w zakresie makijażu. Liczę na duże zainteresowanie. 

Przeprowadzenie dobrego szkolenia z nauki makijażu

podstawowa nauka makijażu we wrocławiuJuż od jakiegoś czasu intensywnie doposażam swoje studio szkoleniowe. Zakupiłam kilka ekskluzywnych sprzętów pomocnych w robieniu ładnego makijażu. Mam również mnóstwo kosmetyków, oraz testerów, z których korzystają osoby szkolące się. Prowadzę też swoją własną stronę internetową, na której umieściłam ofertę swojego szkolenia. Tę ofertę można też znaleźć, wpisując w wyszukiwarce następujące zagadnienie: podstawowa nauka makijażu we wrocławiu. Mam nadzieję, że zgłosi się do mnie dużo osób. Po kilku godzinach musiałam już zamknąć listę z zapisami, ponieważ utworzyła się dosyć spora grupa osób. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. W końcu nadszedł dzień szkolenia. Przygotowałam podstawowe kosmetyki do makijażu. Zgłosiły się do mnie dosyć młode kobiety, które nie do końca wiedzą, jak używać podstawowych akcesorii i kosmetyków do makijażu. Powiedziałam im, że oczywiście podstawą makijażu jest odpowiednia pielęgnacja twarzy. Dopiero wtedy można prawidłowo zacząć wykonywać makijaż. Uczyłam ich, jak stosować bazy, oraz fluidy. Ważnym aspektem jest dobór odcieni. Innym elementem szkolenia był makijaż oczu i ust. Wszyscy chętnie próbowali wykonywać makijaż na swojej twarzy.

Wszyscy z wynikiem pozytywnym ukończyli szkolenie z podstaw makijażu. Mam nadzieję, że wszyscy będą stosować się do moich rad i lekcji. Każda z kobiet otrzymała ode mnie komplet próbek kosmetyków do makijażu. Będą mogły go ćwiczyć w domu przed lustrem.