strony internetowe

Strony internetowe – od dorabiania do zarabiania

Podczas swojego życia przekonałem się o tym, że nic nie dzieje się od razu. Do wszystkiego bowiem w dzisiejszych czasach trzeba dojść małymi kroczkami. Nie mając wysokiego budżetu nie można więc liczyć, że założy się szybko wielkie, dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo.

Strony internetowe pomysłem na biznes

strony internetoweTrzeba zacząć od edukacji samego siebie i powoli wdrażać się w temat. Zarabianie własnych pieniędzy zawsze było moim marzeniem. Już jako dziecko pragnąłem być niezależny finansowo od rodziców i pytam się czy mogę rzucić szkolę dla pracy. Oczywiście nie pozwolili mi na to, za co szczerze im dziękuje. Te lata pozwoliły mi bowiem zdobyć odpowiednią wiedzę i rozwinąć swoje zainteresowania. To właśnie jedno z nich sprawiło, że zacząłem zarabiać swoje własne pieniądze. Tworzenie stron www bowiem od zawsze mnie bawiło i bardzo lubiłem to robić. Bez problemu się więc zgodziłem kiedy koleżanka się zapytała, czy zrobię taką dla przedsiębiorstwa jej ojca. Oczywiście za pierwszym razem trochę mi zeszło zanim doprowadziłem ją do stanu, jaki odpowiadałby średnim wymaganiom. Jednak bardzo ona się spodobała ojcu mojej koleżanki i zaczął on polecać mnie swoim znajomym. W taki sposób szybko zyskałem sobie wielu stałych klientów i zyskałem stały zarobek. Pomyślałem więc o tym, że  strony internetowe i ich projektowanie mogło by się stać moim sposobem na życie. Wiedziałem bowiem, że popyt na tego typu usługi będzie zawsze, ponieważ ten rynek cały czas się rozwija. Założyłem więc własną działalność gospodarcza i zacząłem sam promować się w sieci.

Moje strony internetowe szybko zyskały duży rozgłos i nie mogłem się sam wyrobić ze zleceniami. Otworzyłem więc biuro i zacząłem zatrudniać pierwszych pracowników aby tworzyli strony.

Dodaj komentarz