Stanik push-up dla małych biustów

Nieważne jaki mamy biust, bo każdy jest piękny, pod warunkiem, że jest naturalny. Jeżeli się nie znamy i nie wiemy jak dobrać odpowiednią dla nas bieliznę, to najlepiej się udać do specjalnego salonu bieliźniarskiego, w którym pani sprzedająca doradzi nam jaki model będzie dla nas najlepszy.

Jakie są modele biustonoszy push-upów?

biustonosz push-upKażdy biust wymaga innej bielizny i trzeba to mieć na uwadze dokonując zakupu. Za mała bielizna nie pomieści naszego biustu, a z byt duży stanik będzie nieestetycznie odstawał. Sprawdzonym sposobem, jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty, który się zna na biustach i wiem w czym wyglądają one najlepiej. Biustonosz push-up jest polecany dla pań z dość skromnym biustem, ponieważ gruba miseczka zrekompensuje braki w urodzie. Taki model podniesie piersi i estetycznie je wyeksponuje, dzięki czemu wydadzą się one większe i pełniejsze. Jedynym minusem jego jest to, że będzie on wyczuwalny pod bluzką czy sukienka, ale to raczej paniom nie przeszkadza. Staniki z miękkimi miseczkami nadają się dla średnich i dużych biustów, bo są dostępne prawie w każdym rozmiarze od miseczki A do nawet E. Przy wyborze stanika ważny jest obwód pod biustem, bo im większe mamy piersi, tym większy będzie obwód pod nimi, a to wpływa na rozmiar bielizny. Push-upy bez ramiączek są podszyte od wewnętrznej strony cienkim paskiem sylikonowym, który uniemożliwia zsunięcie się stanika z właściwego miejsca. Są także dostępne modele rozpinane z przodu z krzyżującymi się ramiączkami na plecach.

Właściwy push-up doda pewności siebie kobiecie i sprawi, że będzie coraz chętniej i śmielej odsłaniać dekolt, co jest zupełnie zrozumiałe. Ostatnio ten model stał się bardzo modny i nawet kobiety z nieco większym biustem po niego sięgają i cieszą się obfitymi kształtami.