Skorzystałam z pomocy biura nieruchomości

Po kilku latach zdecydowałam się w końcu sprzedać mieszkanie odziedziczone po dziadkach. Do tej pory mieszkanie stało puste, ponieważ nie wyobrażałam sobie sprzedać mieszkania, gdzie jako dziecko się wychowałam. W końcu jednak przeszłam do końca żałobę i uznałam, że pusta nieruchomość generuje mi tylko koszty, a ja przecież nie przywrócę tym dziadków do życia.

Poszukiwania najlepszego biura nieruchomości

najlepsze biuro nieruchomości w trójmieścieNa co dzień byłam jednak dosyć zabieganą osobą i zwyczajnie brakowało mi czasu, żeby się tym zająć. Nie chciałam jednak szukać kolejnych wymówek, dlatego zdecydowałam się powierzyć poszukiwania klienta agencji nieruchomości. Nigdy wcześniej nie sprzedawałam żadnego lokalu, dlatego w pierwszej chwili nie wiedziałam, gdzie powinnam się udać, żeby znaleźć jakieś sprawdzone miejsce. Całe szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka z pracy, z którą porozmawiałam na ten temat. Poleciła mi ona bardzo dobre biuro nieruchomości, z usług którego sama korzystała już dwukrotnie i za każdym razem była bardzo zadowolona. Było to najlepsze biuro nieruchomości w Trójmieście. Zachęcona jej pozytywnymi komentarzami, zdecydowałam się tam udać w pierwszej wolnej chwili. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy “strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że na miejscu trafiłam na doświadczonych i rzetelnych pośredników przy sprzedaży nieruchomości.

Najważniejsze było dla mnie to, że pomogli mi nie tylko ze znalezieniem odpowiedniego klienta, ale także wyceną nieruchomości oraz przygotowaniem mieszkania na sprzedaż. Później zadbali również o załatwienie wszelkich formalności związanych z notariuszem i Urzędem Skarbowym. Dzięki temu wiem, że nie jestem już winna żadnych podatków, a mieszkanie po dziadkach nie jest już w żadnym wypadku ze mną związane.