Sklep z najtańszymi częściami samochodowymi

Kiedyś byłem mechanikiem samochodowym i prowadziłem własny warsztat. Firmę zamknąłem, ale sprzęt i garaż zostawiłem. Naprawiałem swoje auto i pomagałem w rodzinie. Dzięki temu nikt nie musiał wydawać pieniędzy na mechanika a jedynie ponosił koszt zakupu części.

Auto naprawione dzięki dostępnym w sklepie częściom 

części do aut niemieckichMój szwagier Zygmunt ostatnio zmienił sobie samochód. Kupił jakieś niemieckie auto, które chciał mieć już od jakiegoś czasu. Samochód prezentował się świetnie, ale miał kilka drobiazgów do naprawy. Szwagier poprosił mnie, żeby sprawdził auto i naprawił co trzeba. Zgodziłem się, ponieważ niedaleko był sklep, w którym dostępne były części do aut niemieckich i wiedziałem, że w razie konieczności, to wszystko uda się naprawić od ręki. Po analizie okazało się, że musiałem wymienić silniczek od spryskiwaczy, jeden amortyzator i przewód hamulcowy. Szwagrowi powiedziałem o wszystkim a on poprosił mnie o naprawę. Poszedłem do sklepu, żeby kupić niezbędne części do naprawy samochodu. Był tam duży wybór i dzięki temu udało mi się od ręki kupić wszystko, czego potrzebowałem. Zaskoczyłem się tak bogatą ofertą, gdyż nie często zdarzało się, że do konkretnych aut części dostępne były od ręki a sklep oferował części do różnych marek samochodów. Następnego dnia auto już było naprawione i szwagier mógł je zabrać. Tak jak się z nim umówiłem, zapłacił mi tylko za części, na które dostałem w sklepie fakturę. Dość tanio go wszystko wyszło i był z tego zadowolony.

Szwagier cieszył się nowym samochodem, który wcale mu się nie psuł. Dobrze, bo sporo na niego wydał. Ja planowałem w niedługim czasie też kupić coś nowego i powoli rozglądałem się na rynku. Mnie interesowało małe auto sportowe, ponieważ rodzinny samochód był mi niepotrzebny.