Samochody elektryczne dla dzieci

 

Każde dziecko marzy o samochodziku, które samo jeździ. Do takich zaliczymy auta elektryczne z akumulatorem. Najlepsze jest autko na akumulator z silnikiem. Dziecko zazwyczaj dostaje prezent w postaci autka licencjonowanego na specjalne okazje jakimi są urodziny, Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc.

Samochód elektryczny z silnikiem

autko na akumulatorKażde autko na akumulator posiada silnik. Na naładowanym akumulatorze dziecko może jeździć nawet do 3 godzin. Jest to czas wystarczający na zabawę dla trzy latka. Wszystkie zabawki muszą spełniać wszelkie wymogi i posiadać atesty bezpieczeństwa. Ponadto odko, którym siedzi dziecko musi posiadać pasy bezpieczeństwa. Tylko wtedy tak naprawdę dziecko może jeździć w takim samochodzie. Oczywiście to czy dziecko zapina pasy zależy także od jego rodzica, który bardzo często steruje samochodem. W zestawie dołączony jest pilot, który pomaga właśnie sterować samochodem przez dorosłą osobę. Dziecko także potrafi samodzielnie ruszać dzięki pedałowej gazu. wolny start oraz hamulec są bezpieczne dla dziecka. Ponadto wszystkie posiadają światła ledowe z przodu i z tyłu, kierownicę, klakson  oraz wbudowane melodie. Dzieci uwielbiają bawić się właśnie samochodami elektrycznymi. Jeśli do tego mają otwierany bagażnik to tym bardziej są to ulubione zabawki dzieci.

Zazwyczaj chłopcom rodzice kupują samochody w kolorze czarnym, czerwonym lub niebieskim. Na szczęście dobrze wyposażone sklepy z zabawkami posiadają także kolory typowo dla dziewczynek. Na półkach sklepach znajdziemy autka w kolorze fioletowym lub różowym i one są najczęściej kupowane dla dziewczynek, które także chcą pojeździć samochodem elektrycznym z akumulatorem. Polecane samochody mają nawet znaczki licencjonowanych marek samochodowych z przodu.