okulista

Salon optyczny nowym stanowiskiem pracy

Przez bardzo długi czas studiowałem na bardzo dobrej uczelni. Po ukończeniu swojej edukacji przyszedł czas na szukanie jakiegoś zajęcia. Specjalizowałem się w rachunkowości. Zawsze w wakacje pracowałem w różnych instytucjach.

Praca w salonie optycznym nie jest najgorszą pracą

okulistaPewnego dnia pewne biuro rachunkowe zaprosiło mnie na staż. Tam nauczyłem się bardzo wielu rzeczy przez co zdobyłem pewne doświadczenie. Pewnego dnia przeglądając ogłoszenia internetowe zauważyłem salon optyczny szukający pomocy. Mieli jakieś problemy z dokumentacją dlatego zgłosiłem swoją kandydaturę. Na miejscu okazało się, że potrzebują kogoś takiego jak ja. Tam pracował okulista Bydgoszcz dziecięcy, który miał spore zaległości i nie za bardzo wiedział jak to wszystko rozwiązać. Ja byłem młodym aczkolwiek ambitnym człowiekiem, który zawsze znajdywał wyjścia z pewnych sytuacji. Ogólnie ta poradnia okulistyczna od dłuższego czasu miała wielki bałagan z papierach. Ja spędziłem bardzo dużo czasu na oglądaniu wszystkiego. Po uporaniu sobie z tymi problemami dowiedziałem się, że chcą ze mną podpisać stałą współpracę. Potrzebowali osoby, która na wszystkim się zna. Każde badanie wzroku w Bydgoszczy musi spełniać wszelkie wymagania. To sprawia, że urzędnicy często oczekują bardzo wielu rzeczy w tej kwestii. Moja praca była oparta na bardzo dobrych warunkach. Również nigdy nie miałem problemu z urlopem. Luźny i elastyczny grafik sprawił, że mogłem zabierać swoje zajęcia do domu.

Oczywiście lepiej mi się pracowało w salonie, ponieważ byłem odsunięty od innych rozpraszających bodźców. Na szczęście zawsze radziłem sobie z prawie każdym problemem. Starałem się jak najlepiej załatwiać formalności.

Dodaj komentarz