Rozmowa w brodnickiej agencji pracy tymczasowej

 

Ostatnio przeglądając w komputerze stan swojego konta bankowego uznałem, że nic by się nie stało, gdyby co miesiąc wpadały tam jakieś dodatkowe pieniądze. Później włączyłem telewizor i zacząłem się nudzić. Stwierdziłem, że najwyższa pora coś z tym wszystkim zrobić.

Dodatkowa praca tymczasowa z agencji

agencja pracy tymczasowej w BrodnicySkoro niemal dzień w dzień po powrocie z pracy siadam przed telewizorem i nie robię niczego konstruktywnego, to przecież równie dobrze mógłbym w tym czasie po prostu pójść do dodatkowej pracy. Na pewno było w moim mieście wiele nieobsadzonych stanowisk. Udałem się do najbliższej agencji pracy by zapytać, czy w Brodnicy ktokolwiek poszukuje pracownika na niepełny etat. Okazało się, że miałem wiele szczęścia. Tego rodzaju ogłoszeń nie było tutaj wiele, ale jedno pojawiło się dosłownie tego samego dnia, w którym poszedłem by zapytać. Praca była lekka i przyjemna, a stawka całkiem wysoka. Potęgował ją fakt, że byłem już zatrudniony na umowę o pracę przez mojego głównego pracodawcę, dzięki czemu kolejny nie musiał już opłacać żadnych składek. Poszedłem pod wskazany adres i poprosiłem o rozmowę z szefem firmy. Przede wszystkim spytał skąd wiem o tym, że szukają pracownika. Powiedziałem, że tę ofertę zaproponowała mi agencja pracy tymczasowej w Brodnicy. Reszta rozmowy przebiegła bardzo szybko – powiedział, że skoro pasują mi proponowane przez nich warunki, to możemy zaczynać już od jutra. Byłem bardzo podekscytowany. Od razu kupiłem nowe ubrania, bardziej dostosowane pod moją nową pracę.

Pójście do agencji pracy było jednym z lepszych pomysłów w moim życiu. Odtąd nie spędzałem już wieczorów nudząc się przed telewizorem, zaś moje konto wyglądało znacznie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Wreszcie miałem z czego uzbierać na wyjazd za granicę na wycieczkę.