Rozkładany stół do wnętrza art deco

Zakup mieszkania był dla nas bardzo ważnym wydarzeniem, którego nie mogliśmy się doczekać. Dosyć szybko udało nam się znaleźć odpowiednie lokum. Przed wprowadzeniem się musieliśmy jeszcze tylko wybrać wystrój oraz urządzić poszczególne pomieszczenia. Na sam koniec został nam salon, ponieważ jest to bardziej reprezentacyjna część mieszkania.

Salon art deco z rozkładanym stołem

rozkładany stół art decoNa pięknym oraz funkcjonalnym wystroju salonu zależało nam najbardziej, ponieważ to w nim spędzamy najwięcej czasu. Poza tym lubimy do siebie zapraszać przyjaciół, więc pomieszczenie to będzie również czasami pokojem gościnnym. Zastanawialiśmy się nad tym, w jakim stylu chcemy urządzić to pomieszczenie. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że będzie to pokój o dosyć klasycznym wystroju, jednak z pewnymi interesującymi elementami, które odmienią jego charakter. Dlatego w naszym salonie stanął rozkładany stół art deco – od razu nam się spodobał, kiedy go zobaczyliśmy. Zainteresowaliśmy się więc tym stylem, w którym tworzy się bardzo ciekawe meble oraz dekoracje do mieszkania. Stół ma nieco zaokrąglony kształt, dzięki czemu dodaje wnętrzu przyciągającego wzrok wdzięku. Bardzo dużą zaletą tego mebla jest także możliwość rozłożenia go, dzięki czemu możemy dopasować jego wielkość do swoich aktualnych potrzeb. W ten sposób mamy wygodę na co dzień i wystarczającą ilość miejsc również dla gości.

Styl art deco bardzo nas zafascynował, więc taki stół pewnie nie jest ostatnim meblem w tej konwencji, jaki kupiliśmy. Takie umeblowanie prezentuje się rewelacyjnie – ma bardzo ciekawą estetykę i design, które od razu przyciągają wzrok. Poza tym bardzo duży nacisk kładzie się również na to, aby meble w tym stylu były jak najbardziej funkcjonalne, co jest również dla nas bardzo istotne.