rowery focus

Rowery focus były nagrodą w zawodach kolarskich

Moim zajęciem było planowanie imprez sportowych. Zajmowałam się całą logistyką i musiałam zadbać o prawie każdy szczegół. Tym razem moje miasto postawiło na zawody kolarskie. Oczywiście po rozmowie z urzędnikami dowiedziałam się o wszystkich wytycznych.

Rowery focus są kosztowne

rowery focusMusiałam zająć się myśleniem o nagrodach oraz statuetkach. We wszystkim pomagała mi mała grupa stażystów. Ja pokazywałam im jak powinno się planować oraz krok po kroku obmyślać. Główną rolę stanowiło jeszcze bezpieczeństwo. Imprezy masowe muszą zostać zgłaszane do odpowiednich służb mundurowych. Ja bardzo długo zastanawiałam się nad kwestią nagród. Przeliczyłam nasze oszczędności i stwierdziłam, że może będzie nas stań na rowery elektryczne, szczególnie rowery focus. Jednak wcześniej skonsultowałam się z jednym sportowców i uznał, że to bez sensu dla osób, które lubią samodzielną jazdę jednośladami. Potem udałam się do sklepu i tam zobaczyłam piękne rowery miejskie. Wiedziałam od razu, że będą idealne. Również organizowaliśmy loterię dla dzieci. W niej znajdowały się różnego rodzaju lampki oraz kaski. To zawsze stanowiło bardzo miły akcent dla wszystkich uczestników. Także musiałam pomyśleć o jakimś ognisku i innych tego typu rzeczach. Całość było planowane na ponad sto osób. Taki projekt musiały zatwierdzić odpowiednie władze.

Na szczęście u mnie zawsze wszystko było na czas i ze sobą grało. Nie miałam się czym przejmować. Miałam tylko nadzieję, że rowery spodobają się laureatom. Kolarstwo jest bardzo ciężkim sportem i wymaga dobrego sprzętu. Ja taki zapewniałam.

Dodaj komentarz