Rolki termiczne do terminali płatniczych

Posiadając różnego rodzaju kasy fiskalne, terminale płatnicze czy drukarki trzeba brać pod uwagę zakup do nich dodatkowych akcesorii. Papierowe rolki są właśnie jednym z takich dodatków. Konieczność zaopatrzenia się w rolki termiczne jest uwarunkowana prawidłowym działaniem naszych urządzeń.

Rodzaje rolek termicznych do terminali

rolki termiczne do terminaliStając przed wyborem zakupu odpowiedniego wyposażenia urządzeń płatniczych należy wziąć pod rozwagę kilka istotnych parametrów. Rolki termiczne do terminali występują w różnych rozmiarach. Najmniejszy rozmiar to 28 mm na 20 mb (25 mb lub 30 mb), a największym jest 110 mm na 30 mb. Zazwyczaj nie są sprzedawane w pojedynczych egzemplarzach lecz hurtowo w ilościach powyżej 10 sztuk. Wybór rolek termicznych ze względu na ich rozmiar opiera się na modelu urządzenia, do którego będą instalowane. Kolejnym istotnym elementem, który pozwoli dobrać odpowiednie rolki jest zdecydowanie ich cena. Za zgrzewkę 10 sztuk rolek producenci oferują cenę około 10 zł za najmniejszy rozmiar i w miarę zwiększania się rozmiarowo – cena wynosi za 32 mm na 30 mb około 11 zł, 44 mm na 25 mb około 14 zł. Za największy rozmiar 110 mm na 20 mb należy spodziewać się ceny w granicach 50 zł. Innym parametrem, który wskaże nam jak wybrać idealny towar jest informacja o producencie oraz opinie innych nabywców.

Wybierając idealne rolki termiczne do terminali płatniczych należy zastanowić się nad kilkoma czynnikami. Podjęcie decyzji staję się łatwiejsze jak posiadamy dokładne dane i wszystkie parametry urządzenia, który wymaga wyposażenia go w rolki. Jak każdy produkt i również rolki termiczne możemy wyszukać w dostępnych wyszukiwarkach internetowych w celu poznania opinii o nich. Możliwość zasugerowania się wypowiedzią innych użytkowników ułatwia podjęcie decyzji.