Regały sklepowe

Regały sklepowe allegro w każdym sklepie

W sklepach spożywczych spędzamy zazwyczaj mało czasu, najdłużej schodzi nam stanie w kolejkach do kasy i pakowanie produktów do siatek. Regały sklepowe są z nami zawsze. 

Regały sklepowe allegro są potrzebne.

Regały sklepoweWchodzimy, bierzemy świeży chleb i bułki, idziemy dalej po coś na kanapki i idziemy do wyjścia. Osoby wykonujące projekty sklepów starają się, żebyśmy w tym sklepie spożywczym zostali jak najdłużej, czyli kupili więcej produktów. Jeśli będziemy się tam czuć dobrze, to też chętnie będziemy wracać. To wszystko przyczyni się potem do tego, że sklep spożywczy więcej zarobi, bo wizyty w nim będą częstsze i dłuższe. Projektowanie sklepów powinno do tego dążyć. Jak to osiągnąć? Specjaliści mówią o tym, że bardzo zachęcający jest zapach świeżego chleba. Sprawi on, że poczujemy się głodni i w efekcie kupimy więcej. Widać zresztą, ze pieczywo jest częstokroć nie na samym wejściu, tylko kilka półek dalej, więc żeby do niego dojść musimy minąć wiele produktów, które powinniśmy kupić według projektantów sklepowych. Na początku są często wystawione warzywa i owoce, o których później zapominamy. Coraz rzadziej są tam jednak wagi przez o nie wiemy dokładnie ile wzięliśmy i dowiadujemy się kiedy odejdziemy do kasy i zobaczymy wysoką cenę przy jednej pozycji. Regały sklepowe allegro są rozstawione równolegle do siebie, a jedynie szafy przy ścianach są frontem do środka. Na tylnej ścianie często są lodówki z wędlinami, serami i jogurtami. Jeśli wejście jest z lewej strony to póki z artykułami chemicznymi i stojaki metalowe z alkoholem znajdują się na końcu po prawej stronie, ponieważ nie są to najpotrzebniejsze produkty, które kupujemy spontanicznie, a jak chcemy je mieć to i tak do nich przyjdziemy.

W sklepie spożywczym sprawdzi się jasne, ciepłe światło żarówek które wprowadza domową atmosferę przytulności, ciepła i zachęca nas do kupowania regałów sklepowych allegro.

Dodaj komentarz