Przed ślubem pamiętajcie o zdjęciach

Ślub to wydarzenie, które należy przygotować, pamiętając o najmniejszych szczegółach. W końcu jeśli ma to być najpiękniejszy dzień waszego dotychczasowego życia, niczego nie można pominąć. Nie tylko sukni, nie tylko sali i menu, nie tylko dekoracji, ale także zdjęć, które będą wam przypominać o tym wspaniałym momencie.

Ślubne sesje można zrobić podczas i po weselu

Sesja ślubna na ŚląskuZamówienie fotografa to sprawa, o której warto pomyśleć stosunkowo wcześnie. Tak jak sale bankietowe mają terminy napięte niemal do granic i rezerwować trzeba nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem, tak fotografowie bywają zajęci i często trudno im znaleźć wolne miejsce w grafiku. Sesja ślubna na Śląsku, bo tam ostatnio miałem okazję wykonywać zdjęcia, może zostać zorganizowana w czasie trwania wesela, wygodniej jednak jest umówić się w późniejszym terminie. Będzie więcej czasu, można będzie wybrać ciekawszy plener i zrobić więcej fotek. W tym wypadku fotografie na Nikiszowcu czy przy kopalni to tylko część z pakietu, ponieważ sesję kończyliśmy w lesie. Podczas wesela z pewnością nie byłoby czasu na odwiedzenie tylu miejsc. Szukając fotografa na wesele zastanówcie się, czy chcecie mieć zdjęcia tylko z kościoła, czy także z wesela, czy również domu, gdzie szykujecie się do tej ważnej dla was ceremonii. Warto o tym pomyśleć, by później nie było niedomówień. A zdjęcia z pewnością będą piękną pamiątką. Gwarantuję, że wiele razy będziecie przeglądać album ślubny albo spoglądać na fotkę w ramce na parapecie.

Ślub to wiele kwestii do załatwienia, to sporo biegania, dyskusji i poszukiwań. Koniecznie zróbcie sobie listę wszystkiego, co chcecie i co powinniście przygotować. Wtedy będziecie pewni, że nie zapomnicie o niczym, także o zatrudnieniu fotografa, który przecież ma przygotować dla was reportaż z najważniejszego dnia w życiu.