Projektuję bratu stronę www

Mój młodszy brat wie, że jak czegoś potrzebuje to zawsze może prosić mnie o pomoc. Zawsze mu chętnie pomogę i nie raz to już zrobiłem. Mamy świetne relacje i dogadujemy się jak przyjaciele. To dobry i uczciwy dzieciak. Teraz wpadł na nowy pomysł.

Z zaprojektowanej strony www brat jest zadowolony

projektowanie stron www w olsztynieBrat chce założyć własną stronę internetową dla graczy, gdzie będą się wymieniać informacjami. Nie zna się na tym i dlatego postanowił poprosić o pomoc właśnie mnie. Ja w pracy wykonuję projektowanie stron www w olsztynie i wiedział, że będę w stanie mu pomóc. Zapytałem jaka dokładnie ma być ta strona i co zawierać. Brat o wszystkim opowiadał żywiołowo i widziałem jak ważne to jest dla niego. Miałem teraz sporo wolnego czasu, ponieważ Olga wyjechała w delegację i stwierdziłem, że założę dla niego taką stronę. Bardzo się ucieszył i cały czas był przy mnie obecny. Nie miał pojęcia co robię, ponieważ kompletnie się na tym nie zna, ale pytał bardzo dużo. Był ciekaw jak robię projektowanie stron www w olsztynie i ile czasu mi to zajmuje. Tworząc jego stronę wszystko dokładnie mu wyjaśniałem a on kiwał głową z pozornym zrozumieniem. Brat ma raczej zdolności w innym kierunku i takiej wiedzy na pewno nie opanuje. Kiedy już skończyłem projektować stronę to poprosiłem, żeby sprawdził czy wygląda tak jak chciał i czy czegoś nie brakuje. Wskazał kilka poprawek, które od ręki naniosłem. Brat ma w końcu swoją stronę internetową, o której tak marzył. Chętnie mu w tym pomogłem i poświęciłem na to czas.

Brata stronę odwiedza mnóstwo użytkowników i jest on bardzo zadowolony. Wszystkim kolegom chwali się, że to właśnie ja założyłem mu tę stronę i jestem bardzo zdolny. Brat jest ze mnie dumny i jestem dla niego wzorem do naśladowania co mnie cieszy.