Profesjonalne fotografowanie niemowląt

Narodziny dziecka są szczególnym wydarzeniem w naszym życiu. Tym bardziej jeśli jest to pierwsze dziecko. Całe nasze życie zmienia się, byśmy mogli jak najlepiej zająć się maleństwem, które na zawsze pozostanie w naszym sercu. Robimy mu bardzo dużo zdjęć, by móc potem wspominać.

Fotografie niemowląt stały się popularne

fotografia niemowlęcaCoraz częściej decydujemy się też pójść do fotografa, by zrobił naszemu dziecku profesjonalne fotografie. Fotografia niemowlęca jest teraz w cenie. Dobry fotograf potrafi tak dobrać tło i akcesoria do fotografii, że zdjęcie naszego dziecka będzie bardzo słodkie. Niektórzy fotografowie proponują nawet sesje tematyczne. Nasza mała córeczka jako królewna Śnieżka lub Kopciuszek, a synek jako kierowca rajdowy. Wybór tematów jest nieograniczony. Sesja w profesjonalnym studiu fotograficznym nie kosztuje wiele, a zdjęcia tam wykonane będzie można śmiało oprawić i postawić na półce albo biurku w pracy. Właśnie tak zrobiłam. Na moim biurku stoi zdjęcie mojej córeczki. Kiedy za nią tęsknię po prostu patrzę na zdjęcie. Mając w domu małe dziecko czasem naprawdę trudno wytrzymać mi 8 godzin w pracy. Wiem, że jest bezpieczna pod opieką babci, ale bardzo mi jej brakuje. Przyzwyczaiła się, że jestem z nią w domu. Urlop macierzyński mi się skończył i musiałam wrócić do pracy. Tym bardziej, że zaproponowano mi awans. Na szczęście moja mama mieszka niedaleko i zgodziła się zająć się maluszkiem, kiedy będziemy z mężem w pracy. Nie żałuję, że zdecydowałam się na sesję dla niemowlęcia. Dzięki temu mam piękne zdjęcie.

Takie zdjęcia są bardzo dobrą pamiątką na przyszłość. Będziemy mogli do nich zajrzeć i przypomnieć sobie jakim nasze dziecko było rozkosznym niemowlakiem. Dobrze przypomnieć sobie takie rzeczy, kiedy stanie się rozkapryszonym nastolatkiem i będzie codziennie się obrażać.