Prawnik Bydgoszcz

Prawnik Bydgoszcz i dokumentacja związana z własną firmą

Pewnego dnia stwierdziłem, że warto zainwestować we własny interes. Z wykształcenia byłem rolnikiem. Niestety trudna sytuacja na rynku nie pozwalała mi na utrzymanie i musiałem poszukać jakiegoś innego rozwiązania. Wraz z rodziną stwierdziłem, że warto wziąć małą pożyczkę i zainwestować w sklep z artykułami do gospodarstw.

Prawnik z Bydgoszczy nie miał czasu

Prawnik BydgoszczW naszej okolicy nigdzie nie można było kupić narzędzi do ogrodu, drzewek, rękawic roboczych czy pasz. Uznałem, że to może być świetny pomysł i nie mam na co czekać. Niestety mój entuzjazm bardzo szybko został osłabiony przez szarą urzędniczą rzeczywistość. Kompletnie nie mogłem odnaleźć się w całej dokumentacji i szukałem pomocy. Siostra mojej żony pracowała wtedy jako adwokat w Bydgoszczy i miałem nadzieję, że poleci mi osobę, która się na tym zna. Zawsze twierdziła, że w razie jakiś problemów możemy na nią liczyć. Ona popytała w swojej kancelarii o poradę. Stwierdziła, że sama jako prawnik Bydgoszcz nie ma za dużo czasu i już nie pamięta szczegółów. Kazała się nie martwić i czekać na telefon. Już następnego dnia czekał na nas radca prawny. Na miejscu dowiedzieliśmy się jak wszystko pozałatwiać. Na dodatek mogliśmy starać się na dofinansowanie. Bardzo mi na tym zależało, ponieważ otwarcie nowego biznesu wcale nie było tanie. Nie spodziewałem się takich kosztów. Same pozwolenia oraz inne tego typu czynności wymagały bardzo dużej organizacji. Musiałem w krótkim czasie odwiedzić kilka urzędów i dostosować się do obowiązujących przepisów. Kolejnym krokiem był towar.

Jednak to wszystko było już o wiele łatwiejsze. Planowanie wyposażenia nie sprawiało żadnej trudności. Chciałem jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych indywidualnych klientów. Bardzo mi na tym zależało aby odnieść sukces.

Dodaj komentarz