Praca z trenerem personalnym

Kiedy po raz pierwszy spotkałem się z określeniem trener personalny była to dla mnie bardzo duża motywacja do tego, aby nadal pomagać wszystkim swoim klientom, którzy zainteresowani są przede wszystkim zagubionym paru kilogramów, bądź przybraniu na masie mięśniowej.

Cele w pracy z trenerem

trener personalny - Warszawa

Jak widać ludzie mają różne priorytety. Jedni chcą schudnąć, drudzy natomiast chcą przytyć parę kilogramów, aby o wiele lepiej się prezentować np. na plaży, a rosnące zainteresowanie na usługi treningów personalnych zauważam przeważnie po nowym roku, a także w maju i czerwcu, kiedy do lata zostało naprawdę niewiele czasu i wszyscy chcą coś ze sobą zrobić. Treningi personalne, które oferuję są sprawdzone i zdrowe dla stawów oraz kości, dzięki czemu nie ma możliwości praktycznie na żadną kontuzję, na co również zwracają uwagę moi klienci. Wśród nich znajdują się zarówno doświadczeni kulturyści, a także osoby, które nie miały jeszcze wcześniej do czynienia z siłownią i stawiają na niej pierwsze kroki razem ze mną. Cieszy mnie to bardzo, że ludzie darzą mnie takim zaufaniem i  że oddają mi pod swoją opiekę swoje zdrowie i ciało, które przy odpowiedniej pracy można bardzo łatwo modelować. Korzystając oczywiście ze specjalistycznej diety, którą układa trener personalny – Warszawa! Bycie trenerem personalnym to bardzo duże wyzwanie, któremu staram się sprostać każdego dnia i zawsze wiem, że odpowiednie podejście indywidualne do każdego z moich klientów jest niezbędne, aby przede wszystkim praca nad własną sylwetką przebiegała bardzo sprawnie.

Nawiązałam nawet współpracę z doświadczonym dietetykiem, który pomaga mi w między innymi przygotowywaniu planów odżywiania dla moich podopiecznych, dzięki temu mogę kompleksowo świadczyć usługę zmiany całkowitego wyglądu, na którą decydują się wszyscy moi klienci.