Potrzebowałam musu z rokitnika

Od wielu lat dbam o to, aby zdrowo się odżywiać. Stawiam przede wszystkim na naturalne i ekologiczne produkty, które są nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Od pewnego czasu miałam problem z nawracającymi stanami zapalnymi w organizmie. Próbowałam już różnych rozwiązań, jednak jak do tej pory nie przyniosły one skutecznego efektu. Całe szczęście sąsiadka podpowiedziała mi rozwiązanie, które wreszcie mi pomogło.

Jakie są zalety musu z rokitnika?

dobry mus z rokitnikaDowiedziałam się od niej, że w takiej sytuacji warto posiłkować się musem z rokitnika. Podpowiedziała mi ona, że jest to niezwykle zdrowy produkt, przygotowany tylko i wyłącznie na bazie owoców rokitnika, które są przetarte razem ze skórką i pestkami. Taki dobry mus z rokitnika jest pełny witamin i substancji odżywczych, które niezwykle pozytywnie wpływają na zdrowie. W musie z rokitnika znajdują się między innymi kwasy tłuszczowe, aminokwasy i kwasy organiczne, które posiadają działania antyzapalne, a także pomagają walczyć z wysokim cholesterolem oraz nadmiarem cukru w organizmie. Dodatkowo taki mus jest po prostu bardzo smaczny. Można go pić samodzielnie lub dodawać do innych napojów. Wystarczy raz dziennie, kilka łyżeczek musu, żeby już po kilku tygodniach poczuć się zdecydowanie lepiej, a wyniki badań poprawiły się. Zachęcona przez sąsiadkę, jeszcze tego samego dnia zdecydowałam się udać do sklepu.

Rekomendowany przez nią mus z rokitnika dostałam w bardzo dobrej, przystępnej cenie w okolicznym sklepie ze zdrową żywnością. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest on w pełni ekologiczny, niepasteryzowany i nie zawiera w swoim składzie żadnych substancji konserwujących, czy barwiących. Zdecydowałam się kupić od razu dużą butelkę i szybko przekonałam się, że to była słuszna decyzja.