Poszukiwania restauracji na komunię

Niedługo moja córka miała przystąpić do pierwszej komunii świętej. Przeanalizowaliśmy z mężem liczbę gości jaką mieliśmy zaprosić na tę uroczystość i doszliśmy do wniosku, że najbardziej rozsądnie będzie zrobić imprezę w restauracji. W domu nie pomieścilibyśmy takiej rzeszy ludzi. Musiałam więc znaleźć odpowiedni lokal na naszą uroczystość.

Urządziliśmy komunię w restauracji w dolnośląskim

restauracja na komunię DolnośląskieZależało mi na tym, aby znaleźć dobrą i renomowaną restaurację z dość wykwitną kuchnią. Termin komunii zbliżał się wielkimi krokami, dlatego musiałam szybko rezerwować jakąś restaurację. Poszukiwania odpowiedniego lokalu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: restauracja na komunię Dolnośląskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Była to polecana w dolnośląskim restauracja znana z bardzo smacznego jedzenia oraz świetnej organizacji imprez okolicznościowych. Dużą zaletą tej restauracji było to, ze dysponowała ona dużą i przestronną salą, która była w stanie pomieścić do stu pięćdziesięciu osób. Kilka razy byliśmy tam nawet na niedzielnym obiedzie i rzeczywiście mogliśmy potwierdzić pyszne i zawsze świeże jedzenie, a także elegancki wystrój sali restauracyjnej. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i zapytałam o wolny termin. Mieli oni wolną salę w dniu komunii córki, dlatego od razu wynajęłam to miejsce. 

Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Smaczne jedzenie smakowało wszystkim gościom, a obsługa kelnerska była sprawna, szybka i przede wszystkim profesjonalna. Byłam bardzo zadowolona z tego miejsca. Ta restauracja świetnie organizuje wszelakie imprezy okolicznościowe. Kolejną zaletą jest to, że mają bardzo niskie, przystępne ceny od talerzyka i duży wybór dań z karty menu.