Poszukiwania konkretnego tonera do drukarki

Jako asystentka biura mam mnóstwo obowiązków, które są dość zróżnicowane. Każdy dzień przynosi jakieś nowe wyzwania i dzięki temu moja kreatywność się rozwija. Z czasem na pewno dostanę jakieś wyższe stanowisko, ale póki co mi się dość podoba to co robię.

Wizyta w sklepie z dużym wyborem tonerów

brother hl 1112e tonerJoasia z biura handlowego miała dzisiaj mnóstwo pracy, ponieważ udało jej się nawiązać współpracę z jakiś dużym klientem. Miała wydrukować dla niego umowę i jechać do klienta, by ją podpisał. Jak na złość skończył jej się toner w drukarce i biegała zdenerwowana po całym biurze. Od razu zaoferowałam jej pomoc, ponieważ trzeba kupić brother hl 1112e toner a ja mniej więcej wiem gdzie jest dostępny. Dostałam kartę firmową i jadę do miasta szukać sklepów, w których jest brother hl 1112e toner do drukarki Joasi. Z uwagi na fakt, że uwielbiam wszystko planować teraz zrobię to samo. Sprawdziłam gdzie znajdują się sklepy z tonerami i ustawiłam sobie podróż zgodnie z wytycznymi mapy. Moja wizyta w pierwszym sklepie okazała się jednak owocna. Mają brother hl 1112e toner i na dodatek w atrakcyjnej cenie. Zakup trwał dwie minuty. W biurze Joasia na mnie czekała zniecierpliwiona, ponieważ miała coraz mniej czasu, żeby się ze wszystkim wyrobić. Od razu zabrałam się za wymienianie tonera i nawet wydrukowałam stronę testową, żeby sprawdzić toner. Wszystko jest w porządku i można teraz drukować do woli. Uradowana Joanna aż mnie uścisnęła ze szczęścia. Tak zadowolonej to nie widziałam jej nigdy.

Zużyty toner napełnię, ponieważ wyczytałam gdzieś w gazecie, że jest taka możliwość. Zawsze można dzięki temu zaoszczędzić parę groszy. W firmie mamy pięćdziesiąt drukarek i przy takiej ilości oszczędności na pewno zostaną od razu zauważone przez szefa.