Poszukiwania adwokata w Gliwicach

Od dłuższego czasu miałam problem z byłym mężem. Nękał mnie i nachodził odkąd dowiedział się, że spotykam się z kimś innym. Nie miałam pojęcia o co mu chodzi, ale nie chciałam pozwolić na to, aby po raz kolejny zniszczył mi życie. Postanowiłam uzyskać sądowy zakaz zbliżania się do mnie. Wiedziałam jednak, że w takiej sytuacji będę potrzebowała pomocy adwokata.

Gdzie w Gliwicach znajdę dobrego adwokata?

adwokat gliwiceZależało mi na tym, aby znaleźć takiego prawnika, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Sytuacja była bardzo delikatna, dlatego zależało mi również na kimś dyskretnym. Na szczęście moja przyjaciółka doradziła mi do jakiej kancelarii prawnej powinnam się udać. Pracował tam bardzo dobry, rekomendowany adwokat Gliwice to miejscowość, w której mieściła się ta kancelaria. Ucieszyłam się z tego faktu, ponieważ mieszkałam blisko Gliwic i nie miałam problemu z dojazdem na miejsce. Wcześniej jednak zadzwoniłam na podany przez koleżankę numer telefonu i umówiłam się z adwokatem na konkretny termin i godzinę wizyty. Już wkrótce przekonałam się, że jest to naprawdę świetny specjalista, który zna się na oferowanych przez siebie usługach. Nie tylko pomógł mi on przygotować się do rozprawy i poinformował jakich dowodów potrzebuję, ale także został moim pełnomocnikiem procesowym. Dzięki temu nie musiałam zawracać sobie głowy pisaniem wszelkich pism do sądu.

Wszystkim zajął się za mnie, a w dodatku miał naprawdę niskie, przystępne ceny. Świetnie przeprowadził mnie on przez cały proces. Miał on bardzo dużą wiedzę na temat prawa cywilnego i karnego, w dodatku cały czas był na bieżąco jeśli chodzi o jego nowelizację. Widać sędzia również doceniła jego trud, ponieważ już na drugiej rozprawie osiągnęłam korzystny dla mnie wynik.