Polecana henna khadi

 

Trzeba przyznać, że jeśli kobieta chce coś zmienić, to najczęściej zaczyna od zmiany fryzury i koloru włosów. Właściwie można stwierdzić, że niemalże każda kobieta chociaż raz w życiu farbowała włosy, a tak naprawdę większość robi to regularnie. Część pań przyznaje również, że po prostu nie chce mieć siwych włosów. Czy częste farbowanie może nie niszczyć włosów?

Zalety używania henny naturalnej Khadi

naturalna henna khadiWiększość produktów przeznaczonych do koloryzacji włosów zawiera w swoim składzie substancje, które mają działanie uczulające. Również zapach amoniaku, który znajduje się w części farb nie jest tolerowany przez wiele osób. Jakiś czas temu pojawiły się na polskim rynku produkty naturalne do trwałej koloryzacji włosów. Konkretnie chodzi o hennę. Większość osób z pewnością od razu pomyśli o tym, że henną farbowało się zazwyczaj tylko brwi i rzęsy, a mało kto wiedział o tym, że sprawdza się ona doskonale także do włosów. Naturalna henna Khadi nie zawiera w swoim składzie żadnych sztucznych substancji czy konserwantów. Jej dużą zaletą jest to, że nie niszczy naturalnej struktury włosa. Może być zatem stosowana bez obaw także przez osoby, które mają bardzo cienkie i delikatne włosy. Ta henna doskonale pokrywa siwe włosy i nadaje im piękny i intensywny kolor. Utrzymuje się on około miesiąca. Nie blaknie i nie wypłukuje się tak szybko jak pozostałe farby. Nie ma również działania uczulającego i bardzo ładnie pachnie. Stworzony został z naturalnych barwników. Jeśli chcemy uzyskać bardziej intensywny odcień, powinniśmy trzymać hennę na włosach kilkanaście minut dłużej.

Warto wybierać produkty, które w swoim składzie nie zawierają żadnych sztucznych substancji i konserwantów. Naturalna henna nie niszczy struktury włosa, dlatego można jej używać przez bardzo długi czas. Nadaje włosom piękny i intensywny kolor oraz wspaniały blask. Doskonale pokrywa siwe włosy. Po użyciu efekt jest widoczny od razu i utrzymuje się niezmiennie przez kilka tygodni.