Podkolanówki hitem sezonu

Moda potrafi zaskakiwać. Czasami projektanci proponują nam zupełnie nowe rozwiązania, jednak częściej dają nam nowe wersje tego, co już było kiedyś. Najbardziej nieprzewidywalna jest moda damska, w której powoli wszystkie chwyty są dozwolone. Na dzień dzisiejszy można bowiem mieszać przeróżne style bez obawy o to, czy zostaniem odebrani kiczowato. 

Podkolanówki na wiosnę

podkolanówki damskieKobiety statystycznie o wiele większą wagę przywiązują do swojego wyglądu, niż mężczyźni. Siłą rzeczy, więc, okazują o wiele większe zainteresowanie modą. Przy każdym rozpoczęciu sezonu projektanci mają dla kobiet coraz to nowsze rozwiązania. Na ten moment w stylizacjach niemal wszystkie chwyty są dozwolone, oczywiście z umiarem i dobrym smakiem. W tym wiosennym sezonie, na przykład, okazało się, że wiele stylizacji nawiązuje do lat dziewczęcych. Prawdziwym hitem są podkolanówki damskie, najlepiej w jednolitej barwie, zakończone kokardką lub koronką. Takie podkolanówki pozwalają nie tylko na tworzenie naprawdę kokieteryjnych stylizacji, ale też pozwalają na utrzymanie na nogach ciepła w te jeszcze niepewne, chłodne, jesienne dni. Podkolanówki najlepiej prezentują się przy krótki spódniczkach lub tunikach. Można też spróbować je nosić do krótkich spodenek, wtedy najlepiej, żeby występowały w bardziej sportowej wersji. Podkolanówki można nosić same lub z rajstopami cienkimi pod spodem. Wszystko zależy od pogody oraz naszych upodobań. Podkolanówki idealnie nadają się na co dzień a także na imprezy. 

Jak co roku nowy sezon w modzie powitał przede wszystkim panie nowymi propozycjami. Produktem flagowym wiosennych stylizacji mają być podkolanówki. Ich pojawienie się w nowej kolekcji jest nawiązaniem do niewinnych, dziewczęcych stylizacji. Podkolanówki są nie tylko atrakcyjne, ale też ciepłe.