Nowoczesny zegarek wojskowy Garmina

Smartwatche i zegarki sportowe często nie mają dostatecznie wysokiej wytrzymałości, by spełniać wygórowane wymagania użytkowników ze służb mundurowych. Dla tak wymagających nabywców stworzono więc wiele serii zegarków, które projektowane są z myślą o użytkowaniu w najtrudniejszych i najbardziej szkodliwych warunkach.

Najnowocześniejszy zegarek wojskowy Tactix

garmin tactixZegarki Garmin są jednymi z najczęściej wybieranych zegarków wojskowych, przede wszystkim ze względu na ich trwałość i niezniszczalność. Seria Garmin Tactix jest bodaj jedyną serią zegarków wojskowych, używaną przez służby mundurowe na całym świecie z tak samo dobrym rezultatem. Każdy zegarek z tej serii wykazuje się bowiem tak samo wysoką wytrzymałością, a obudowa, utrzymana w bardzo rozpoznawalnej, militarnej estetyce znosi doskonale uderzenia i nacisk sięgający nawet kilku ton. Zegarki mogą być używane w dowolnym terenie i w każdej temperaturze, więc spisują się równie dobrze w każdych warunkach w jakich użytkownikowi przyjdzie pracować. Lista aplikacji, jakie mogą być zainstalowane w pamięci owego zegarka jest iście imponująca, tym bardziej podwyższając jego atrakcyjność dla wszystkich osób które wolą samemu spersonalizować i dopasować wszystkie funkcje urządzenia wielozadaniowego, które używają w trakcie pracy oraz na co dzień.

Zegarki z serii Tactix są często dostępne w salonach Garmina, i bardzo często sprzedawane są w renomowanych sklepach z zegarkami od najlepszych producentów. Niektóre warianty zegarków z tej serii dostępne są jednak tylko na zamówienie, gdyż należą do najbardziej niestandardowych urządzeń, które skierowane są tylko do profesjonalnych użytkowników, mających bardzo specyficzne wymagania dotyczące funkcjonalności zegarka, oraz jego możliwości.