Nowoczesne oprawy ledowe gipsowe

Niedawno razem z mężem postanowiliśmy kupić nasz wymarzony dom. Czemu dom a nie mieszkanie? Przede wszystkim ze względu na ogród, ciszę, spokój i brak sąsiadów nad głową. Dom kupiliśmy w stanie deweloperskim, oznacza to, iż wszelkie instalacje były wykonane lecz musieliśmy wykonać jeszcze podwieszane sufity i zainwestować w piec, który ogrzeje cały dom i umożliwi nam dostęp do ciepłej wody.

Estetyczne rozwiązanie – montaż gipsowych opraw ledowych

oprawa gipsowaPodczas wybierania i wykonywania podwieszanych sufitów zaczęliśmy się zastanawiać nad typem oświetlenia jakie byśmy chcieli mieć w domu. Po przejrzeniu wielu opcji i odwiedzeniu kilku sklepów budowanych, z oświetleniem nasza decyzja co do oświetlenia została podjęta. Inwestycja w oświetlenie LED była dla nas oczywista i opłacalna. Oświetlenie ledowe to oszczędność i ekologia. Nasze punkty świetlne na suficie umieściliśmy w czym, co zwie się oprawa gipsowa. Oprawa taka daje niesamowity efekt i występuje w wielu wzorach. Widzieliśmy oprawy gipsowe okrągłe, wypukłe, a także kwadratowe. Różnią się one także typem montażu – rynek oświetleniowy zapewnia nam, konsumentom szeroką gamę możliwości od opraw sufitowych, po natynkowe i wpuszczane, jak i wyglądem przypominające tubę. My zdecydowaliśmy, że oprawa gipsowa wybrana przez nas będzie płaska i kwadratowa. Jej wygląd doskonale wpisał się w nowoczesną infrastrukturę i wnętrze domu. Sądzę, iż oprawy sufitowe z gipsu w zależności od wyglądu i typu pasują do naprawdę wielu wnętrz. Zarówno tych eleganckich, tradycyjnych, a także tych nowoczesnych i modernistycznych.

Wcześniej, przed zamontowaniem ich w naszym nowym domu wiedzieliśmy je również w kilku hotelach, w których przebywaliśmy, jak i w restauracjach, a nawet mój mąż ma podobne oprawy ledowe w firmie, w której pracuje. Wszyscy, którzy nas odwiedzają od czasu wykończenia domu komplementują nasz wybór. Oprawy LED są estetyczne i doskonale komponują się z innymi rozwiązaniami, jakie zastosowaliśmy w domu.