Najwyższej jakości nasiona traw

Moje dzieci zawsze lubiły zabawy na świeżym powietrzu. Były bardzo aktywne, chętnie korzystały z placów zabaw, boisk, w domu nie mogły usiedzieć w miejscu. Cieszyłam się, że lubią ruch, przynajmniej nie będą spędzać całego dnia zamknięte w pokoju z komputerem. Kiedy powiedzieliśmy im z mężem że kupiliśmy dom z działką to były zachwycone.

Bardzo odporna trawa sportowa

nasiona traw sportowychWiedziały, że będą mogły spędzać dużo czasu w ogrodzie, a my obiecaliśmy im huśtawkę z drabinką do wspinania. Mi marzyła się duża rabata z kwiatami, a mąż chciał mieć warzywa i owoce z własnego ogródka. Problemem okazała się trawa. Z jednej strony musiała być bardzo odporna na zadeptania i intensywne użytkowanie. Dzieci będą stale po niej biegać, tarzać się po niej. Na trawniku miała stanąć też huśtawka i grill, zatem trawa musi być odporna. Z drugiej strony trawa powinna być ,,łatwa w obsłudze”, bo nikomu nie będzie się chciało biegac co chwila z wężem ogrodowym lub kosiarką. Powinna być też zawsze ładnie zielona. Uznałam, że nasiona traw sportowych będą najlepsze. Lepsze nawet niż mieszanka traw gazonowych. Skoro taka trawa nadaje się na boiska sportowe to zdecydowanie nie zostanie zadeptana przez moje dzieciaki. Kupiłam duży worek trawy, bo zawsze gdzies się tam wysypie jej za mało i trzeba zrobić dosiewkę. Akurat była promocja na trawę, także mogłam dokupić też inne rzeczy by przyszły w jednej paczce, tak wyjdzie taniej. Dobrze że sianie trawy nie zajmuje dużo czasu, mogłam zając się innymi częściami ogrodu.

Trawa sportowa to idealna opcja na miejsca często i intensywnie użytkowane. Odporna na zniszczenia trawa nigdy nie będzie zadeptana i zmarniała, a także nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Na pewno był to lepszy wybór niż kupienie zwykłej mieszanki traw.