Najlepsze samochody z silnikiem

Zdecydowanie każde dziecko marzy o samochodzie na sterowanie. Nie tylko o takim, którym może sterować za pomocą pilota lecz także o takim, w którym może siedzieć i nim kierować. Na szczęście takich pojazdów jest bardzo dużo i większość z nich jest sygnowana markami prawdziwych samochodów. Wtedy tym bardziej samochodzik podoba się dziecku.

Wyposażenie autek z akumulatorem

samochody na akumulator dla dzieciPolecane samochody na akumulator dla dzieci mają silnik i dwa akumulatory. Na wypełni naładowanych akumulatorach dziecko może jeździć nawet dwie godziny. Jest to czas w zupełności wystarczający na zabawę dla 3 latka. To właśnie zazwyczaj od tego wieku auta na akumulator są bezpieczne. Na opakowaniach takich i innych zabawek zawsze jest adnotacja od jakiego wieku dziecko może się bawić daną zabawką. Po da to zamieszczone są tam także informacje dotyczące atestów i norm bezpieczeństwa. Na podstawowym wyposażeniu mamy pasy bezpieczeństwa dzięki, którym dziecko bezpiecznie użytkuje pojazd. Koła mają około 10 cm szerokości i są pokryte pianką Eva. Jazdę komfortową zapewnia także miękkie siedzenie pokryte ekoskórą. Klakson, melodie, światła ledowe z przodu i z tylu oraz kluczyk w stacyjce to także podstawowe wyposażenie. Cześć samochodów ma także otwierany bagażnik na różne drobiazgi i oczywiście każde ma otwierane drzwi co ułatwia wsiadanie do pojazdu.

Bezpieczna zabawa dziecka jest dla rodziców najważniejsza. Dlatego w zestawie aut elektrycznych mamy zawsze pilot. Dzięki niemu rodzic może sterować samochodem na akumulator. Szczególnie jeśli nasze dziecko ma jeszcze problem z wybieraniem kierunków jazdy. Do tego pedał gazu nie powoduje gwałtownych ruchów i nie ma szarpnięć. Warto wiec kupować auta sprawdzonych producentów by mieć pewność, że zabawka będzie dobrej jakości.