stojaki na ulotki

Moja praca a stojaki na ulotki

Pracuję w firmie, która produkuje meble. Meble są tutaj różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie – do domu, do ogrodu, czy do pracy. Moje stanowisko jest usytuowane w biurze, ponieważ zajmuję się głównie pracą przy komputerze.

Stojaki na ulotki są składane

stojaki na ulotkiUmieszczam naszą ofertę w sklepie internetowym, tworzę aukcje oraz daję ogłoszenia na różnych portalach. Często muszę również zamawiać kurierów do klientów lub zajmować się przesyłką. Ostatnio najlepiej sprzedają się ekspozytory – na aukcji, na której wystawiłam pięćdziesiąt sztuk, zostały już tylko trzy. Poza tym klienci wystawiają nam pozytywne opinie, co jeszcze bardziej wzbudza zaufanie. Ekspozytory są dosyć ciężkie – zależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane. Są też w miarę wysokie, więc kurier to jedyny sposób przetransportowania ich bezpiecznie do kupujących. Natomiast lżejsze, nie sprawiające w ogóle kłopotów co do przesyłki, są stojaki reklamowe – często również można je złożyć tak, by zajmowały jeszcze mniej miejsca. Podobnie jest, jeśli chodzi o stojaki na ulotki. Najcięższe są natomiast regały sklepowe, jednak bezustannie sprzedają się najlepiej – w końcu są najbardziej potrzebne. Przydadzą się w każdym możliwym sklepie, niezależnie od jego branży. Poza tym niektórzy ludzie kupują je do domu czy do garażu. Moja praca polega również na kontakcie z klientem – tutaj, kiedy dokonują transakcji, najlepiej widać ich charaktery. Niektórzy są świetni, ugodowi i w każdej chwili są gotowi odpowiedzieć na moją wiadomość czy telefon, inni zaś – niezdecydowani, nie rozumiejący podstawowych zasad robienia zakupów w internecie, czy nawet zdarzają się krętacze. Ale dzięki mojemu długoletniemu doświadczeniu nie dam się oszukać. Zawsze dbam o to, żeby przesyłka przyszła możliwie jak najszybciej oraz o to, by wszystkie formalności zostały przekazane.

Jednak jeśli klient jest szczególnie miły, dbam o to, by dostał od firmy jakiś darmowy prezent. Bycie dobrym, życzliwym i uprzejmym zawsze się opłaca, ale wiedzą to tylko ci, którzy się specjalnie na to nie silą.

Dodaj komentarz